Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elsö randi mit javasoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö randi mit javasoltok? Medig mehetek el?

Figyelt kérdés

szombaton találkozunk délután elöször (majális )kicsit félénk vagyok szoval valami segicség kéne megy nem vagyok jártas a randizásba


mit javasoltok?

medig mehetek el?

mit csinájak



köszönöm a válaszokat léci csak a kérdésel kapcsolatosan irjatok köszi



16/F


2010. ápr. 29. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nagyon maradi vagyok.

Az ismerkedésig.

Legyél figyelmes, de ne pincsi. ha érted mire gondolok.


Lerohanni tilos.

És természetesen kísérd haza.

2010. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
1. randi - csak ismerkedés. Beszélgettek, szórakoztok, nevettek, ennyi. Nem kell erőltetni semmit, nyomulni főleg nem szabad. Csak figyelj a lányra. Nem kell annyira ráparázni a dolgokra, hiszen ő is ugyanolyan ember, mint Te, és biztos lehetsz benne, hogy ő is izgulni fog. :)
2010. ápr. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Az előttem szólókhoz teszem hozzá: elején pusz-pusz, utána rögtön megfogod a kezét! Tudja, hogy mi merre hány méter. Ha elengedi a kezed, mert pl telo, vagy orrfújás, utána megint megfogod a kezét! Ez fontos.
2010. ápr. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Menj úgy a találkára, hogy közben lógjon ki a répád. Azt nagyon szeretik a csajok!

Hogy meddig mehetsz el az jó kérdés, szerintem hatig, de lehet, hogy fél hétig is!

2010. ápr. 30. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Addig menj el, ameddig engedi.

Persze nem kell addig elmenni, hogy leállítson, hanem figyelj rá és látni fogod mit enged meg.

2010. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én általában elkapom és jól análba rakom..nállam működik:D
2010. ápr. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom holnap Vivivel:D
2010. ápr. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!