Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Keressek mást vagy várjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Keressek mást vagy várjak még? Részletek lent. írjatok lécci.

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy van egy fiú..aki nagyon tetszik nekem és én is bejövök neki. Már találkoztunk 2-szer..de nemvolt csók..se ölelés. csak 3 puszi köszönéskor. Én szeretnék többet.. csókolózni..és járni vele.. de meddig várjak még a csókra? Mert a fiú egy kicsit szégyenlős..mármint nem vagány mint a többi nagyképű fiú. mit csináljak szerintetek???
2010. ápr. 28. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia első leszek xD Drágám kezdeményezz te ha ő nem mer. xD Ez holt komoly de még mindig röhögnöm kell egy hülye kérdésen sry. Ne legyél túl nyomulós de pl öleld át szorosan hajolj oda hozzá szem becsuk fej elfordit egy darabig puszilgatod aztán szájra egy pár puszi és mehet minden xD
2010. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha legközelebb találkoztok (lehetőleg kettesben :) ) akkor utalj sokat a csókolózásra, ölelésre ilyesmik. Ha ez se jön be, akkor meglepetésszerűen csókold meg :D
2010. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sry lemaradt az aláirás az elöző voltam -...Perfect...- 16/f
2010. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!