Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy férfi kijelentette,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kijelentette, hogy csak szexre van igénye, de én nem csak azt szeretnék, akkor jobb ha elfelejtem?

Figyelt kérdés
2016. nov. 3. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod a valaszt
2016. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hat egyertelmu.

ha csak nem szeretsz szenvedni.

2016. nov. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a nők szeretik sanyargatni magukat, tehát vágj bele! :)
2016. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Férfiként írok.

Ez emberfüggő.

Én is ezt mondtam a barátnőmnek, de aztán összeszoktunk és megszerettük egymást. Házasság és két gyerek lett ebből a kapcsolatból, több mint 10 éve vagyunk együtt.


Mi egyetem végén ismerkedtünk meg szexkapcsolat céljából 24 évesen. Eleinte a szexen kívül más nem volt, de aztán egyre többet találkozgattunk más célból is.


Nem állítom, hogy minden kapcsolatnak ez lesz a vége.


35F

2016. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
4,szep befejezes,de lassuk be,esetek nagyreszeben az van,hogy a no beleszeret a pasiba es onmagat kinozza. Majd mikor eleg sebeket szerez sajat maganak,kiszall. :)
2016. nov. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha belevágsz, akkor van rá egy kevés esély, hogy megváltozik a véleménye és idővel kapcsolat lesz.

Ha hagyod, akkor esélytelen.

2016. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Értékeld az őszinteségét, aztán ha jól érzed magad bele, bármi megtörténhet.
2016. nov. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*vele
2016. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!