Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Körülrajong és utána semmi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülrajong és utána semmi ez miért van?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki felvett MSN-en és minden nap írt nekem de tényleg minden nap ahogy felléptem rögtön!


És hirtelen most semmi most sokszor írok én rá és kezdeményezek beszélgetéseket de valahogy már nem az igazi nem olyan mint előtte volt.


Szóval amikor ő írt akkor tényleg minden leírt most pedig

ritkán írogat rám meg minden!


Akkor mondta is hogy tetszem neki meg jó velem amikor beszélget!


Lehet pillanatnyi fellángolás volt a részéről ?


A végére már én is megkedveltem pedig a lányt és most kezdem érezni a hiányát!


Szóval szerintetek akkor mi a helyzet most?


2008. okt. 3. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. hát szerintem legegyszerűbb ha rákérdezel. lehet hogy terelni fogja atémát vagy nem válaszol konkrétat (pl. hát nem is tudom, csak etc.) de próbáld érzékeltetni hogy jó lenne ha még beszélnétek stb. lehet hogy maga sem tudja hogy mit akar vagy vki mondott neki vmit ami kétségeket ébresztett benn. ha nem voltál vele rosszindulatú még véletlenül sem akkor tényleg nagy valószínüséggel arról van szó hogy nem tudja mit akar. nem írtad mennyi idősek vagytok ill ő mennyi de ha 14-16 körül van és kezdő e téren akkor csak beijedt vmitől. rem segítettem hello
2008. okt. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!