Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek ti hogyan szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti hogyan szerettek társalogni?

Figyelt kérdés
Szerettek magatokról beszélni és csak akkor mondjon magáról valamit a férfi ha megkérdezik? Ha csak kérdés nélkül elkezd magáról beszélni a férfi akkor az nem untató? Én ha sokat beszélek magamról akkor biztos az jut eszembe hogy a másik félt picit elnyomom de ez felmerül a nőkben is? Vagy ott máshogy működik a dolog?
2016. szept. 27. 18:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a nő nem kérdez, akkor lehet nem érdekled, viszont kezdj el magadról beszélni, mert ugye max nem lesz semmi, kockázata nincs.
2016. szept. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát, ööö, figyelni kell a másikra, és akkor észreveszed, hogy érdekli-e, vagy sem az adott téma. A saját élete senkit sem untat. Másoké előfordul. Ha érdekel a másik, akkor az is érdekel, miket mesél. De fel lehet vetni más témát is, nem csak saját magadat.
2016. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem randizom mert házasságban élek. -De társalogni imádok, beszélgetés közben kérdezek minden félét, szeretem ha az emberek mesélnek magukról...

Idegenekkel is képes vagyok hosszan beszélgetni, áruházban vagy buszon - van aki a fél életét elmondja minden korosztályban. -Szóval van igény az őszinte érdeklődésre, kedvességre. (

De lehet, hogy csak az a titka, hogy engem tényleg érdekel mi van a másik emberrel. )

2016. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!