Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 12 éves vagyok, van rá lehetős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 éves vagyok, van rá lehetőségem hogy 2 csajjal is járjak, de még nem volt csajom. Mit tegyek? (bőven lent)

Figyelt kérdés
És nem tudom mit tegyek, nemtudom hogy kell egy lánnyal bánni. Meg ilyenek. Mit tegyek? (járjak vele, ha igen miket csináljak vele? , elég messze lakik tőlem mind a kettő)
2010. ápr. 22. 17:57
 1/9 anonim válasza:
100%
még maradj a kisautóknál... 2-3 év mulvakezdj el ezen gondolkozni^^
2010. ápr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyanazt amit a barátokkal tennél. Beszélgess és érezd jól magad, kezdetnek ennyi elég, aztán meg rájössz magadtól is.
2010. ápr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen még gyerek vagy! Ennyi idősen még nem kell csajokkal járni. Majd 14-15 évesen térj vissza erre a témára :D
2010. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
12 évesen ezt nehéz eldönteni :p csinálj ugy mint egy haverom öneki 32 csaja volt 12 évesen de mint átverte és hetente váltották öt le a csajok XD
2010. ápr. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez most ugye nem komoly? Na az ilyenektől borulok ki de nagyon...iszonyat....bocsi kedves kérdező, te te komolyan azt gondolod, hogy 12 évesen "csajozni" kéne? Mikor azt sem tudhatod, hogy mit is jelent az...az biztos!!!
2010. ápr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kösz, tényleg nem gondolam át.... bocs a hülye kérdésért...
2010. ápr. 22. 18:33
 7/9 anonim ***** válasza:
18:32es vagyok. Örülök, hogy ezt beláttad, már ha komolyan gondoltad. :)
2010. ápr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nemértem mér kell őt leszolni nekem is 12évesen volt az első bnőm és vele smároltam először meg kézen fogva mentünk ölelkeztünk stb.

válaszd azt aki jobban bejön

és ne félj h nem tudod mit kell csinálni majd jön magától:D

2010. ápr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
mért nekem is volt 8-12 éves koromig pasim,fatyiztunk,beszélgetünk,tőle kaptam az első csókot,szóval semmi rosszra nem kell gondolni,úgyanolyan dolgokat csináltam a csókon és akézfogáson kívül,mint a barátnőimmel.
2010. ápr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!