Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiuk nektek visszataszito ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk nektek visszataszito ha egy lanynak resek vannak a fogai kozott?

Figyelt kérdés
Tegnap randiztam egy fiuval aki nagyon tetszik.Elmentunk etterembe,setalni,fagyizni.Egyszer valami vicceset mondott amikor nyitott szajjal nevettem es megszolalt hogy: "uristen neked milyen a fogad?!" ezt igy. Allitasa szerint viccbol mondta de nekem eleg rosszul esett. Amugy szep szabalyos feher fogaim vannak,csak a felso fogsorom kozott vannak ugy 2mm szeles resek. Van olyan pasi akinek ez bejon? Vagy tenyleg annyira kiabrandito hogy megkene csinaltatnom? Amugy szerintem az arcom nem csunya,olyan atlagos.
2016. szept. 4. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kép.
2016. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
49%
Nem, az zavar ha az agya helyén van rés.
2016. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez a pasitól nagy taplóság volt.

Engem biztosan nem zavarna az ilyesmi.

2016. szept. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég suttyó megjegyzés volt tőle... Nem hinném hogy visszataszító lenne, ha nem állnak a fogai összevissza, és mossa rendesen. Ha sárgák lennének a fogai az nagyobb baj lenne. Amúgy volt valami modell csajszi régebben, akinek rés volt a fogai közt, és szerintem senkit sem zavart, kifejezetten bájos volt tőle...
2016. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten bejön. Szerintem aranyos. :)
2016. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem nem tetszik (valamiért a fekete nők ugranak be róla, sokuknál gyakori ez a rés), de nem mondanám, hogy visszataszító. Van akinek tetszik - van akinek nem. De ha valaki ezen bunkóskodik az visszataszítóbb még egy erősen hiányos fogsornál is...
2016. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is ari

Fogadjunk, hogy arra a búzára több negatív dolgot lehetne mondani

2016. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A ferjem szerint cuki. Pedig nekem elegge szetall az felso ketto kozepen.
2016. szept. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hej, te bunkocska te drága!
2016. szept. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Persze! Meg ha saláta puncija van. Jaj a parizer mell de undorito. Fuj szörös a puncija. .......... Segitség!!! Miért olyan bunkok a csajok, hogy nem kellek nekik. Biztosan mindegyik a pénzre hajt.
2016. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!