Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van-e Kapuváron buzibár?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e Kapuváron buzibár?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 19:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom..:D
2008. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
20%

Gondolom azért kérdezed pont Kapuvárt, mert ott laksz. Hát tessék utánanézni! :D

Ha meg nem ott laksz, akkor google a barátod... :)

2008. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
98%
Jájjj, ti nem ismeritek ezt a számot? Az a címe, hogy Kapuvári buzibár. Hát én most nyáron voltam Kapuváron AorA fesztiválon és elkezdtük keresni a buzibárt, de nem találtunk :D Szerintem nincs, elég kicsi város.
2008. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
leugrom kapuvárra ma éjjel és táncolok jót néhány köcsöggel mert buzi vagyok ....köcsög vagyok felszállok a buzi vonatra utána a buzi bringára mert buzi vagyok......köcsög vagyok ez itt a kapuvári buzibár sálllálláálláááláálláállálá buzi vagyok sálálálálálá köcsög vagyok sálálálálááá
2008. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
78%
xD
2008. szept. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a kérdést föltettem az Indexen, kivágtak érte :D Jobb nem feszegetni, úgy tűnik.
2008. okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
70%
Nincs, de nem is volt, remélhetőleg nem is lesz!!!
2009. jan. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%
dugjad apádat beteg fasz.
2009. máj. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ééééés idén is megyek Kapuvárra júniusban :D Kedves kérdező, ha tavaly nem találtam is meg, de idén mindenképpen addig keresem, amíg biztos választ nem kapok arra, hogy van-e :) Aztán majd megírom :D
2009. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
97%

Ezt a kérdést én is feltettem régebben egy másik fórumon. Ezt a választ kaptam:


"Hy.Én kapuvári vagyok és am nincsen és nem is volt ilyen.Igaz backinblack(másik fórumtag)-nek is volt egy kis igaza mert egy pizzériára célzott itt a HT mert amikor itt voltak koncertezni elvileg lement egy Kapuvári elég híres egyén aki miatt elnevezték annak.Ennyi a sztori lényege és innen ered a szám.De egyébként igen király hely, rengeteg fiatal jár ide suli után is és hétvégente is hol rock koncertek vannak hol retro buli szóval mindenki ízlésének megfelel.És egyáltalán nincs semmi köze a szivárványszínű emberekhezXD"


Valaki más meg ezt írta:


"őő skacok én is kapuvári vok és elmondták a történtet anyi a lényege hogy ugye most van a pizzéria a shopi nah volt a hatóságilag tilos zenekar és uyge érgen ez a hely egy mulató volt nah szal és nem engedték meg hogy fellépjenek aztán megláttam 2 homoszexuális férfit és elkezték hogy ez egy homoszexuális bár nah és ebböljön az egész enyih."

2009. aug. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!