Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Barátnőmmel elmegyünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel elmegyünk az Aquaworld-br. Én fizessek vagy a mindenki a sajátját?

Figyelt kérdés
3. randi lenne. Bár a belépő elég drága (5000 / fő). Bár ki tudnám fizetni mindkét jegyet, szerintetek hogy legyen? Belépésnél vegyem meg, és a a végén megadja/ vagy nem. Vagy ha ki akarja fizetni a részét akkor hagyjam, vagy udvariaskodjak?
2010. ápr. 17. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha nagyon kiakarja akkor hagyd ha nem akkor fizesd ki:)
2010. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
háát ez elég sok lóvé, szoval eleve gáz a csaj ha elvárja h te álldd, beszéljétek meg elöre sztem
2010. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hát arra semmiképpen se számíts hogy majd megadja ha te megveszed neki az elején. én tuti nem hagynám hogy 5ezres jegyet a fiú fizessen ráadásul a 3. randin, szerintem nem várja el majd. bár ha te találtad ki hogy menjetek akkor neked kellene, de 5 rongyot mégsem hiszem hogy ki kellene fizetned. hagyd hogy fizesse, aztán ha bent vagytok hívd meg kajálni vagy amire szeretné.
2010. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha te hívtad meg, akkor az etikett szerint neked kellene fizetni. Amúgy is illik felajánlani, más dolog, hogy ha nem te hívtad, akkor a csajnak pedig illene visszautasítani, vagy legalább utána meghívni téged valami kajára fürdés közben.
2010. ápr. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3. randi-ra ennyit szánsz? Nagyon biztos lehetsz abban hogy mellette kötsz ki.
2010. ápr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
kor?? Igen, ha akarja fizesse, ha nem akkor fizesd ki.
2010. ápr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
17, e hogyan? Pl. ott vagyunk a pénztárnál, és ha ő is kezdi készíteni akkor nyert ügy de ha nem? azért nem nagyon illendő megkérdeni, hogy hogy ő is fizet-e? Vagy hogy kérdezzem meg?
2010. ápr. 17. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:

szerintem a csajnak ugyan ez a baja, hacsak nem kis elkényeztetett.... akkor úgyis te fizetsz mindent :D


sztem valahogy kérdezd meg... bár elég ciki

2010. ápr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom hogy mindenki a sajátját.. nem tudom hogyan beszéltétek ezt meg..közösen vagy te ajánlottad neki vagy ő neked ezt a programot,de gondolom ő is tisztában van az árakkal.Szerintem ha valamennyire is kedves,intelligens a barátnőd akkor kifizeti a sajátját.Én biztos hogy nem engedném a barátomnak hogy kifizesse még hónapok után sem kivéve ha szülinapom lenne vagy ilyesmi és ez lenne az ajándék.Jó lenne leírnád hogyan beszéltétek meg hogy elmentek ide..

18/L

2010. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mennyetek inkább cukrászdába, vagy sétálni, vagy mittom én, de 3. randinak ez nagyon drága. :)


Ne gondold, hogy akkor fogsz egy csajnál bevágódni, ha drága helyekre viszed, mert ez nem így van, hidd el.


De ha már megígérted, ajánld fel, de ha ki akarja fizetni, ne ellenkezz :)

2010. ápr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!