Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen témákkal kezdenétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákkal kezdenétek az ismerkedést?

Figyelt kérdés
Tudnátok példának mondani általános dolgokat, amik nem túl tolakodóak?
2016. júl. 19. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Van tüzed?
2016. júl. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elég változó.
2016. júl. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

- Menekültkérdés

- Trump vagy Clinton?

- Ideológiák (liberalizmus, kommunizmus, szocializmus, fasizmus, nácizmus, anarchizmus)

- A Kádár-rendszer

- Che Guevara

2016. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
semmivel. Bármit kérdezek, az úgyis tolakodónak, unalmasnak, számítónak fog hatni.
2016. júl. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Indító szöveget nem tudok mondani, de vannak témák, amik jók az ismerkedős fázisban (persze még itt sem lehet biztosra menni)


Hol élt eddig? Hova járt iskolába? Aktuális célok? Hosszútávú elképzelések?

Filmek, zenék, könyvek amiket szeret

Hobbi

Mik azok a dolgok, amik neki sokat számítanak

2016. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az utolsónak nagyon köszönöm!:D
2016. júl. 19. 22:16
 7/10 anonim ***** válasza:

AZTA ilyen van? szerintem kerüld az általános, sekélyes témákat...


csak reagálj a pillanatra, ott, akkor. legyél vele. érted. az interjúnak semmi értelme...

2016. júl. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én feldobnám, hogy kiírtam gyakorira, hogy "Milyen témákkal kezdenétek az ismerkedést?" és hogy az egyik válaszoló azt tanácsolta, hogy dobjam fel, hogy kiírtam gyakorira...


ezután bemutatkoznék


:D

2016. júl. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Elég nehezen megy az ismerkedés/barátkozás. Zárkózott vagyok sajnos, de az évek múltával ez javult és szeretném, ha még többet javulna, ezt pedig csak gyakorlással érhetem el. :)

Attól félek, hogy beszélünk, majd ha kifogyunk a témából, leblokkolok, nem tudok feldobni új témát, akkor pedig bekövetkezik a kínos csend, amiből már nehéz jól kijönni. Na, ezt a bizonyos kínos csendet akarom úgy elkerülni, hogy témákat gyűjtök :)

2016. júl. 20. 08:31
 10/10 anonim ***** válasza:
egy tipp: ne a beszélgetésért beszélgess!
2016. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!