Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mit akar tőlem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? Egyáltalán akar valamit?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, az egyik fiú barátommal elmentünk egy szórakozóhelyre, ahol egy srác úgy látta, hogy nem igazán vagyunk együtt (mint pár) ezért megkérdezte a barátomat, hogy együtt vagyunk-e táncolhat-e velem. Teljesen illedelmes volt, kimentünk a tánctérből ketten akivel jöttem, majd ránk talált, engem is és a barátomat is meghívta valami italra, beszélgettünk hárman. Nem nyomult rám, semmi dörgölőzés semmi. Fb-on bejelölt, majd visszajelöltem reggel, mikor felkeltem. Nem írt. Majd 3 nap múlva rámír, hogy miujság stb, teljesen korrektül elbeszélgettünk másnapra hajlóan, de azért annyira folyamatos nem volt a beszélgetés. Majd megint semmi 3 napig, és most megint írt. Ha akar valaki valakit, akkor keresi, ha meg nem, akkor nem. De akkor miért ír ilyen ritkán?

2016. júl. 10. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Megpróbálja elérni - amit láthatólag félig el is ért -, hogy ne gondold egyből nyomulósnak, vagy ne gondold, hogy annyira érdekled, inkább te kezdj el előbb "sóvárogni" utána, így úgymond előnyre tehet szert, mert ha azt gondolnád, hogy "minek ír 5 percenként", nehezebb dolga lenne.
2016. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!