Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolatban vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatban vagyok?

Figyelt kérdés
3 hete találkoztam egy sráccal egy szórakozóhelyen. Jót táncoltunk, csókolóztunk. Következő este ugyanez történt (ugyanezzel a sráccal), ismét heves csók után váltunk el. Azóta találkoztunk 5x, egész jó randik voltak. Most viszont már majden egy hete nem találkoztunk. pedig volt szó róla, csak valahogy mindíg máshogy alakul az estéje (pedig ő kezdeményezi a találkozást...) Megbízhatok benne? Kapcsolat ez egyáltalán?
2008. szept. 28. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
Úristen, mekkora ringyó vagy...
2008. szept. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
lehet csak átvert és csak egy fellángolás voltál számára de az is előfordulhat h tényleg nem úgy alakul az estéje ahogy akarja..
2008. szept. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ringyó??? kösz, ezt még nem mondták rám :) szerintem nem minősül ringyóságnak, ha csókolózom egy sráccal, akit nem ismerek annyira jól...
2008. szept. 28. 12:28
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben azért telefonon vagy interneten tartjátok a kapcsolatot és ott minden rendben van,akkor szerintem nincs nagy baj. Bár nem túl szerencsés egy ilyen friss kapcsolatnál nhány nap után rögtön "tartani" egy egy hetes szünetet. De lehet,hogy tényleg csak nem ér rá. Mindenesetre ha ez még néhány napig így megy,akkor nem árt,ha kérdőre vonod.Tudod, egy párkapcsolatban mindenkinek arra van ideje,amire szán (leszámítva néhány szélsőséges esetet)
2008. szept. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló helyzetben.. sőt mintha magamat olvasnám...

Először csak 1 hétig nem láttam, aztán 2-3 hétig nem tudtam hogy egyátalán él-e. Én azt hittem járunk, aztán jól pofára estem.

Kérdezz rá tőle, hogy ő mit gondol kettőtökről

2008. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! :)
2008. szept. 29. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!