Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Nektek bejönnek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek bejönnek a babaarcú lányok? Ha igen, szerintetek milyen az?

Figyelt kérdés
A családom, meg néhány barátom is mondja, hogy babaarcom van, szerintük szép, de én személy szerint utálom. Szerintetek szép lehet ezzel egy lány? Vagy szerintetek milyen az a "babaarc"?

2016. júl. 3. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalos arcod van, azt jelenti a babaarc. Nekem nagyon bejön, főleg ha mellé testileg nőies vagy. A legjobb kombináció. Ennek csak örülj, mert mire 40 leszel úgy fogsz kinézni, mint egy huszonéves. Én férfi létemre tudom milyen, mert csak és kizárólag azért hordok szakállt, mert hiába vagyok 26 éves előfordult, hogy elkérték a személyimet. mióta szakállam van ilyen nem fordul elő, de lehet pont ez az oka annak, hogy csak azóta kezdenek érdeklődni a hölgyek irántam, mióta szakállam van, előtte lehet túl fiatalnak gondoltak. :D
2016. júl. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért baj az, ha valakit fiatalnak néznek.

Ezt inkább elismerésnek, bóknak kéne venni.

Barátom 26 éves, 16-nak néz ki általában, múltkor poénosan megjegyezte, mivel volt aki 18-nak nézte, hogy nagyon öregszik.

Én 24 vagyok és kb. engem is 16-18-nak néznek, nem is akarok idősebbnek kinézni.


Relatív, hogy kinek van babaarca.

Általában az olyan lányra mondják, akinek ovális arca, telt ajkai, csillogó nagy szemei, és pisze, vékony orra van.

És még akkor sem feltétlenül, mert az arc élek, a homlok magassága, az áll vonala is nagyban befolyásolja.

2016. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen általában nagyon szépek a babaarcú lányok...

te miért utálod?


23F

2016. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Pl tipikus baba arca van Palvin Barbarának.
2016. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Hát szerintem elég előreugró álla van, nem az a tipikus babaarc.
2016. júl. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem Charlize Theron-nak babaarca van (fiatalabb képein főleg).
2016. júl. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Régen bejöttek, de már kinőttem belőle. Mostanra sokkal jobban vonzanak a komolyan, igazi nőies megjelenések. Talán, mert a "babarcú" nők két esélyesek: vagy sötét, vagy nem. Viszont akik mostanában foglalkoztatnak már ránézésre is komolyak.

26/F

2016. júl. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Titusztitusz ***** válasza:
A babaarcu nők olyanok szoktak lenni, hogy eleve "puha", lágy vonásaik szoktak lenni, kerek,vagy kissé oválos arcformával...Éshát kissé "puffadt" az egész arcberendezésük...De csak egy egészséges mértékig...
2016. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon aranyos és vonzó. 26/F
2023. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!