Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy átlagos ismerkedésnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos ismerkedésnek tűnik a dolog. De a szavak mögül azt hallom ki, hogy: Mennyit keresel? Van-e autód? Van-e lakásod? Ez mennyire gyakori dolog? Meg normális ez?

Figyelt kérdés

2016. júl. 2. 09:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Azt HALLOD ki. Mit mond? Mire mondja?

Mondjuk megkérdezi mivel foglalkozol? Mekkora hatalmas probléma, hogy tudni szeretné mit csinálsz nap, mint nap!

2016. júl. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Enyhén paranoiásnak tűnsz...
2016. júl. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Azért nem érzed annak, mert ciki a válasz.

Gondolom te is tudni akarod, mit dolgozik, hol lakik, stb.

2016. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert szeretné tudni, még nem biztos hogy az anyagiakra utazik. Én is megkérdezném, mert érdekel mivel foglalkozik a másik, és sokat elárul valakiről az hogy pl informatikus vagy mondjuk irodalom tanár. Ha van autód, más közös programokban lehet gondolkodni, stb. Ezek alap dolgok, mint ahogy az is hogy hány gyereket akarsz vagy mi a vallásod.
2016. júl. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%
Miből hallod ki ezeket? Egyébként meg miért baj, ha valakit ez is érdekel? Felnőtt embert nem érdekelheti? Főleg ha valaki megteremtett magának egy önállóságot?
2016. júl. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Itthon ez természetes. Vad idegennel beszélgetek, 10 perc múlva elő jönnek ilyen kérdések. Ilyenkor elköszönök, mert NAV-kal nem ismerkedek.
2016. júl. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

45/f

Nekem mindig több pénzem volt az átlagnál, ezt értsd úgy, hogy sosem volt gond étteremben enni, akár többször egy nap, és nyaralni sem volt gond elvinni a hölgyeket. A munkám olyan jellegű, amiben szükséges az, hogy az ügyfelekben - hölgyekben, urakban egyaránt - bizalmat építsek ki. Mivel ebben sikeres voltam/vagyok, úgy gondolom, hogy nem lehetek sem visszataszító, sem nagyon unszimpatikus.


Mégis, sosem ment a csajozás. Egyszerűen nem az a típus vagyok, akitől remeg a nők térde, ha meglátnak.


Kétfajta pasi van, az egykk típusnak nagyon megy a csajozás, a másiknak pedig nagyon nem. Nincs átmenet. És a "lúzerek", mint én is, ha nincs pénzük, akkor lehet arra fogni, szidni a csajokat, hogy azoknak csak a pénz kell, de ez nem így van, ez csak kifogás. Én ülhettem volna napestig a diszkó előtt nagy BMW-vel, meg sem ugattak volna.


Az nyilvánvaló persze, ha van két teljesen egyforma pasi külsőleg és belsőleg egyaránt, akkor annak van nagyobb esélye, akinek több pénze van, mert a csóróság biztosan nem vonzó tulajdonság.

2016. júl. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyetértek, de ez csak az első lépésük ,hogy mid van.

Van aki belemegy akkor is,ha emberileg közel nulla

vagy, van aki azt akarja legyen sok pénzed,

meg legyél még olyan is emberileg,

amit Ő megálmodott magának.

2016. júl. 2. 10:32
 9/14 anonim ***** válasza:
27%

Minden nö azt akarja, hogy olyan legyél olyan, amilyet megálmodott magának, és ennek része az is, hogy legyél gazdag.


Viszont ha van is olyan pasi, azért elég kevés, hamar elkelnek, úgyhogy a nők lejjebb kell adják, és valamely tulajdonságról le kell mondjanak.


A sekélyes nők - de azokkal minek foglalkozni -, a belső tulajdonságokról mondanak le.


A többiek pedig vagy a külsőt tartják kevésbé fontosnak, vagy a pénzt, nincs ezzel semmi gond.

2016. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, szerintem előbb tedd rendbe a fejedet, aztán ismerkedj..
2016. júl. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!