Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok-Nők! Ha a randi végén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha a randi végén hazavisz a srác, és mondja neked hogy kéne 1-2 ezer forint a "benzin"-re. Akkor kifizeted neki?

Figyelt kérdés
2016. júl. 1. 20:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már felajánlja, hogy hazavisz, akkor nagyon tuskó dolog kifizettetnie velem a benzinköltséget. Nem rendeznék jelenetet, ha ezen múlik a boldogsága, a képébe vágom azt az egy-kétezer forintot, nem fogok emiatt éhezni a hónap végéig, de köszönés nélkül távoznék és többet soha hozzá nem szólnék. Nem arról van szó, hogy elvárom a pitsám ingyen furikázását, hanem arról, hogy ha valaki felajánl dolgokat, anélkül, hogy én kértem volna, akkor utólag azokért bármilyen fizetséget elvárni ritka nagy bunkóság, és nekem bunkó emberre nincs szükségem. Ha előre megbeszéljük, akkor az más, de utólag elég tahóság. Ez olyan, mintha én vinnék a randinkra egy tábla csokit, majd miután odaadtam neki, elkérem az árát.
2016. júl. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem szoktam magamnál készpénzt hordani, ezért nem, nem fizetném ki. Ha mégis lenne nálam, akkor sem adnék neki. A véleményemet természetesen megosztanám vele.


(És persze nem szoktam kisírni, hogy haza furikázzanak, tehát ha mégis kocsival jutok haza, akkor az azért van, mert felajánlották minden előzetes célzás nélkül.)

2016. júl. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ott csapnám rá az ajtót egy ilyen sóher faxra
2016. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
19%

Én nem kérnék pénzt :D inkább ott hagyom az autót és haza megyek gyalog.


Vagy veszek még a randi előtt benzint és úgy megyek randira.


Ha nincs erre se pénzem megyek biciklivel. Ha ez rontaná el akkor mehet a πcsába a csaj :)


Nem tudtam, hogy ekkora a baj, ha költsönkérek benzinre, de jó tudni :) marad a 3as lehetőség a randira ;)

2016. júl. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan mintha a szülinapi bonbon vagy csokor árát kérné el felköszöntés után valaki.

Ha egyszer nem én kértem, hogy vigyen haza, mondja meg előre, hogy 2000 lesz, de ne kiszáláskor nyögjön már be egy ilyet.

2016. júl. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha előtte szól hogy mondjuk "figyi, nagyon messze laksz én meg nem állok jól pénzügyileg, stb" és nem követeli, inkább szívességként vagy kölcsönbe, akkor akár még azt is mondom hogy oké, ha már a legtöbb esetben a srác fizet kb mindent de ha utólag követeli ráb**znám a kocsiajtót és szevasz.
2016. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Lol, nem.
2016. júl. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!