Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet csinálni egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy ilyen randin? Mit vegyek fel? Mit vigyek magammal?

Figyelt kérdés

Az egyik férfi akit még soha nem láttam elhívott egy randira.Este 9-kor sétálni.Mit vegyek fel? Vigyek magammal táskát? Vihetnék vizet meg rágót...Személyi kell? Csak utcán leszünk...Mit mondjak neki? Hogy álcázzam hogy izgulok nagyon?

Ő vajon mit fog csinálni? Kezet fogjak vele vagy megpusziljam? Ölelni szabad?

Randi bár úgy van hogy ez lesz a döntő szerinte hogy lesz-e folytatás.Mert a képeim alapján nem nyertem el a tetszését de imád velem beszélgetni.


Én 21/N Ő 30/F


2016. jún. 28. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
akkor tok mindegy mit veszel fel ha csak a szemelyisegedet szereti. vigyel magaddal mindent sose lehet tudni milyen varatlan esemeny tortenik. en mondjuk nem talalkoznek egy ilyen emberrel mert ha nekem tetszik de o baratzonaba tesz vagy soha tobbet nem beszelunk akkor csak serulnek.
2016. jún. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Komolyan mondod? ***** válasza:

Valami kényelmes ruhát vegyél fel, nem kell annyira kiöltözni.

Én múltkor pont nem vittem magammal egy ilyen találkozóra táskát, nem ezen múlik a randi sikeressége. Ahogy szeretnéd, neked kényelmes...

Víz nem kell, minek?

Azt te döntsd el, hogy mit viszel magaddal. Személyi is minek? Nem fog igazoltatni.

Én ilyen alkalmakra telefont, lakáskulcsot szoktam vinni. Semmi extra!

A kézfogás nekem túl hivatalos, de kinek mi! A puszi szerintem simán mehet.


Ne izgulj, adni fogja magát a helyzet! Ne parázz rá, csak lazán.

"Mit mondjak neki?"

Hát beszélgessetek...:D Ha imád veled beszélgetni, akkor nem lehet akkora gond a beszélőkéddel.

Indíthatsz egy: "de jó végre személyesen is találkozni" szöveggel. Aztán a többi meg tényleg jön magától.

2016. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne öltözz túl melegen, csak leizzadnál. Legyél nőies, és kényelmes a séta miatt. Táskát csak kis méretűt. Víz nem árt, hálás lehetsz érte mikor izgalmadban száraz a szád, rágó egyáltalán nem szükséges. Személyi tök 8. Ne álcázd izgalmadat, csak lélegezz mélyeket. Válaszolj a kérdéseire, tegyél fel párat magad is, mesélj valamit ami veled kapcsolatos, pl. hobbit, vagy a családodról, aktuális munkádról/sulidról. Kéz fogástól Isten mentesen: puszi. Ölelni szabad, de nem alkalmas, puszi.
2016. jún. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Mert a képeim alapján nem nyertem el a tetszését"

ezt döntsd el, hogy te találtad ki, vagy tényleg ezt mondta.


mert ha nem lelkesedik, akkor visszafognám magam.

2016. jún. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább randizz velem egyet! Azt hozol, amit akarsz:)
2016. jún. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

El fogod cseszni, ha ennyire izgulsz. Személyit vigyél, mert minden 14 év feletti állampolgárnak közterületen kell, hogy legyen nála azonosításra alkalmas okmány. Ha nincs és igazoltatnak akkor mehetsz az őrsre, amíg tisztázódik, ki is vagy.

A többi meg adja magát. Mondjuk ezt így az arcodba vágni, hogy "hát nem tetszel, de azért találkozzunk"... én a helyedben már nem is lennék annyira lelkes.

2016. jún. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mikeXxX ***** válasza:
Ha nem nyerte volna el a tetszésed nem randizna veled bár az is igaz volt aki annyira nem tetszett nekem az elején aztán meg megszerettem .
2016. jún. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!