Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebbe eléggé belezavarodtam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebbe eléggé belezavarodtam, szerintetek most ez hogy van? Akar még valamit? Vagy mit gondolhat?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja megismertem egy lányt msnen, egy eléggé kedves, okos, rendes lányt ismertem meg nagyjából amíg beszéltünk, és szerinte én különleges vagyok, olyan más stb. Később megbeszéltük az 1. találkozás időpontját, de pár nappal azelőtt mondta, hogy neki Szegedre kell mennie. Gondoltam ezek után, hogy biztos, hogy csak le akar koptatni, mert nem érdeklem. Ezután néha még ráírtam msn-en megkérdeztem hogy van stb ... De a napokban olyat írt amin eléggé elcsodálkoztam, aztírta, hogy rámakart írni, mert eszébe jutottak olyan dolgok, amit engem biztos érdekeltek volna, és emelett fura érzések kavarogtak benne. Ebből nekem az esett le, hogy még gondol rám.Másnap ráírtam, de nem beszéltünk sokat, csak annyi volt, hogy megkérdeztem hogy van, milyen volt a napja stb... de szó nélkül ezután kilépett. Nem gondolok a rosszra, csak most nemtudom csak játszik velem, vagy ő se tudja még mit akar? Mindketten 16 évesek vagyunk. 16/f
2010. ápr. 13. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy szó nélkül kilép, nem feltétlen történt önszántából, erre gondolj.
2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tudja, hogy mit szeretne.

Am Én is hasonó cipőben járok mint Te.

Reméljük minden jóra fordul. :)

2010. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az, hogy lemondta a talit, nem feltéltlenül jelent lerázást, főleg hogyha ez volt az első ilyen alkalom. És igen, ne gondolj rosszra, lehet, hogy csak azért lépett le szó nélkül, mert el kellett rohannia (vagy meghalt a gépe :D ). A lényeg, hogy valószínűleg ő sem tudja, mit szeretne tőled, ezért lépj Te. Kérdezz rá ismét, hogy ráér-e aztán ha tényleg akar tőled valamit akkor előbb-utóbb úgyis találkoztok... :) Hajrá!
2010. ápr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!