Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gimiben megismerkedtem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimiben megismerkedtem meg egy idősebb lánnyal, összebarátkoztunk. Szeretnék vele randizni, hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés

Pár napja ismerkedtünk meg, azóta jól össze is ismerkedtünk, sőt ha lehet ilyet mondani: barátok lettünk. (gimiben ismerkedtünk meg, egy évvel felém jár) Nekem nagyon bejön, szeretném ha komolyabbra fordulna a dolog. Az a baj, hogy elég bátortalan vagyok, és szerintem nem vagyok az a kimondottan \'jó pasi\'. Hogyan hívhatnám el randizni?

(De nem is szeretnék besülni, ha esetleg visszautasít, szeretnék valahogy biztosra menni:)


2008. szept. 25. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hívd el valahova,hogy üljetek be beszélgetni. Valami hangulatos helyre. Vagy moziba is elviheted,hogyhs szereti. én kifejetetten nem szeretem a mozit, inkább a barátomnál megnézünk egy filmet, összebújva..

Szóval ez, vagy hívd át,hogy szeretnél nyelvet gyakorolni,és hogy segítsen.

2008. szept. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
elso randira nem kifejezettem szoktam ajanlani a mozit, de most moziunnep van, csomo moziban mennek filmek max 490 forintert, hivd el oda, utana/elotte beulhettek valahova.
2008. szept. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!