Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek ha egy hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha egy hatalmas pattanás nőtt az orrom közepén?

Figyelt kérdés
Van valami tippetek hogy hogyan tüntessem el? Vagy valami praktika, amivel elterelhetem a figyelmet? Pl. egy feltűnő harisnya vagy sál... HELP!!
2010. ápr. 9. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Korrektor? Mikor lesz a randi? Ha holnap akkor kend be fogkrémmel. Ha piros a pattanás akkor sárgásabb korrektort használj :)
2010. ápr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy az orrod melyik oldalára nőtt.

ha hátulra, akkor nyugi, az a fejed...


egyébként meg nyomd ki, aztán kend be neogranormonnal. ha nem tudod kinyomni, fogkrém-hegyek, előtte jól szárítsd ki szappanos vízzel :D

2010. ápr. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fogj 1 tűt szúrd bele fogj szemöldök csipeszt nyomd ki azt csá
2010. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
de ha kinyomom csak pirosabb lesz... amúgy az orrom hegyénvan nem a fejemre gondoltam
2010. ápr. 10. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

csak egy kis ideig lesz pirosabb.

és inkább legyen piros, mint undorító gennyes... :S

2010. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mondd le a randit vagy menjetek sötétben sétálni.Lehet,hogy egész este ezt nézné és egy picit kiábrándulna belőled..:D

Amúgy neem :Dha bejössz neki,akkor biztos nem nagyon érdekli:)Legalábbis engem nemhiszem,hogy ennyire zavarna.

2010. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!