Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnék hamar becsajozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hamar becsajozni?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje nincs barátnőm, sokaknál próbálkoztam de mind kikosaraztak.

De volt olyan lány is aki az első randi után már mindenét nekem adta volna, de nekem nem kellett, mert hát nekem nem kell olyan csaj akin ezt látom mert mi van ha mindenkivel ezt csinálja


2010. ápr. 9. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha volt olyan csaj akinek tetszettél csak neked nem kellett akkor igy jártál.Ne legyél ennyire válogatós ha gyorsan akarsz "becsajozni".Ha barátnőt akarsz akkor meg főleg hosszabb az út.
2010. ápr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te marha meg volt a csaj csak meg kellet volna pakolni! Aztán ha nem akarod, hogy a barátnőd legyen lekoptatni.
2010. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez így kaki emberek -.-"

ne jöjjön már össze ojannal, aki iránt nem érez valam "különlegeset"..vagymi xD :D értitek... :DxD

és ez a hamar becsajozás ez is kaki xD

már maga a szó, h becsajozás :D

majd ha jön az a lány, akiért szinte mindent odaadnál, na akkor összelehet jönni vele...de most azért, mer h nemcsúnya lány és jó az alakja meg hogy legyen csajod, az is kaki XD (csak h nebeszéjjek csúnyáán :'D :$:$ xD)

15/L

2010. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pont ugyanebben a cipőben járok és baromira nem jön nekem sem a megfejtés.

Sajnos eddig csak egy nagyon "kényelmetlen" megoldást tudok, ami előbb-utóbb működhet: minél több helyen lenni, minél több embert ismerni, minél több lányt leszólítani, minél több kosarat kapni, hozzászokni, nem besértődni, hanem menni tovább. Az is lehet, hogy ez nem vezet sehova, mondják azok, akiknek az az érve, hogy nem kell semmit erőltetni, majd jön a szerelem magától, amikor nem is számítanál rá. De malmozni sem lehet otthon keresztbe tett kézzel és várni, hogy csoda történjen. Akkor most mi a megoldás? Én sem tudom. Remélem segítettem valamit))))

2010. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!