Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nőknél már nem imponál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél már nem imponál a kedvesség és jómodor?

Figyelt kérdés

2016. máj. 8. 22:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Amikor fiatalabb voltam, én is inkább a bunkóbb pasikat részesítettem előnyben, mert hogy milyen menő és nem parancsol neki senki. Aztán ahogy nővé lettem, rájöttem hogy ez már nem imponál és az első férfi, akibe szerelembe estem egy kedves, udvarias ember. Vannak bunkóbb pillanatai, amikor hisztis, de szerintem nincs olyan ember, akinek nincsen. :)
2016. máj. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ahogy más mondta a csendesen lépkedő oroszlánt... ah, nagyon tetszik ez a kép, igen, nyugodt dominancia, nekem ez a leginkább vonzó. Akinek nem kell pattognia, hogy bizonyítja a férfiasságát, de nem nekem kell mindenben döntenem.
2016. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Normális nőknél igen, ha az tényleg kedvesség és jómodor, nem pedig tettetett kedvesség vagy éppen nyálas papucsság.
2016. máj. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!