Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem ír vissza facebookon, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ír vissza facebookon, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Tegnapelőtt randiztam egy lánnyal, minden jól ment a végén mondtam is neki, hogy részemről folytatódhat mire mondta hogy jól van, benne van. Megbeszéltük hogy este ráírok, meg is tettem, kijelezte hogy látta de nem írt vissza. Ma délelőtt írtam neki még egy üzenetet, hogy miújság és arra se válaszolt, pedig azt is elolvasta. Nem értem az egészet, ha nem akarta folytatni akkor miért nem mondta meg. Semmi értelme annak hogy az egyik fél várja hogy a másik visszaírjon mikor ő nem szándékozik..
2016. máj. 1. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Nem csak korrekt emberek élnek ám a világon,sőt.
2016. máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Mert fáj neki az őszínteség, könnyebb így megoldani. Ne csinálj semmit, ne írj neki többet, mert ha akart volna, akkor már írt volna.
2016. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Lehet, hogy tényleg nem korrekt ember, de az is elfoglalt, és nem volt ideje még írni. Nekem se mindig van időm, de bkv-n pl el szoktam olvasni, "majd válaszolok" jelszóval.

De tényleg ne írj neki többet, majd jelentlezik, mert ha akar valamit, úgyis eszében van. Ha nem, akkor meg kár rá időt pazarolnod.

2016. máj. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy buta konfliktuskezeléssel van dolgod, vagy még nem volt ideje válaszolni, én ezen nem szoktam rágódni, írok max 1-2 rövid üzenetet és ha nem ír egy hétig semmit akkor megy az unfriend és csá, van még hal a vízben.

20/f

2016. máj. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ilyen nem volt ideje dolog szerintem fel se merüljön senkiben. Ha eljutott odaáig, hogy látta, akkor nyilván fent volt faebookon, onnantől pedig biztos, hogy időt szánt az ottani tevékenykedésre. Ha fontos ett volna neki a kérdező, akkor tegnapelőtt óta tudott volna szakítani pár percet rá, főleg, hogy hétvége van, de még, ha dolgozna is lenne ideje.
2016. máj. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aranyszabály, egyszerre MINDIG több lány legyen képbe mert random lekopnak, vagy kitalálnak egy hülye indokot.
2016. máj. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy rövid válaszra sem méltat annak nem vagy fontos,ezt jól jegyezzétek meg.
2016. máj. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez igy igaz ahogy a hetes irta.
2016. máj. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Biztos nem merte megmondani...

Ne írj neki többet.

2016. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos eléggé egyértelműek a jelek. Ne keresd. Ha tovább irosgatsz, csak a "nem"-et erősítgeted benne és feleslegesen alázod magad. Ha egy randi után egy lány tényleg akar valami a sráctól, akkor minden pillanatban azt várja, hogy mikor keresi már meg és alig várja, hogy végre beszéljenek. Ha már ennyi idő eltelt és semmi reakció a részéről, akkor bizony nincs mese...
2016. máj. 2. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!