Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon mi lehet a baj, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a baj, vagy mitol felhet?

Figyelt kérdés
Elhivtam egy fiut egy szuletesnapra, hogy jojjon el velem. Teszem azt hozza, msn-en. Mar tobbszor volt szo ilyen 'kenyes' temarol, es mindig elterelte a szot. Ugygondoltam most kiszedem belolle, hogy tetszek e neki vagy nem. Irtam hat neki h eljon e velem, mire irta hogy senkit nem ismer, ugyhogy nem, de hogy van egy kis dolga, mindjart jon. Egy ido utan jott, csaknemhagytam beken, folytattam a temaval. Kiszedtem belolle, hogy a szuletesnapra nem akar jonni, e hogy velem hogy csak mi eljonne, es abban a percben ahogy ezt leirta egy teljsen mas temara terelte a szot. Szohoz se tudtam jutni. Vajon ennyire szegyelos lenne ? Vagy mi lehet a gond ?
2008. szept. 23. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Igaza van a srácnak!!! Minek erőlteted? Meg klönben is, biztos nem abban a korban van hogy babazsúrokra járjon...

Kis hülye vagy, hogy ilyeneket kérsz...

2008. szept. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nagyon terel=Nem érdekli a téma és nem akar menni. Ne nyomulj rá ennyire, ezzel csak elijeszted!!! Fogadd el, hogy nem megy és kész.
2008. szept. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet h nemtetszel neki, csak nemakar megbántani. tényleg nenyomulj ennyire ettőlcsak rosszabb lesz
2008. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem akar rá elmenni valószínűleg.Szerintem ezt a témát nála hanyagold most már,ne faggasd

őt erről,mert nem sok értelme van.

2008. szept. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akar menii, ne eroltesd. Ha egy pasi barmilyen felenk is ennyire megsem kerulgetne a temat. Ez egyertelmu, nem akar menni, szerintem ne eroltesd tovabb mert az mar nyomulas.
2008. szept. 24. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De aztmondta, csak ahogy visszaolvastam amit irtam, nem ertheto. Bocsi. Szoval aztmondta azert nemjon mert mas is ottvan, es akkor mondtam neki, hogy nem meg kinozom akkor ezzel a tamaval, mire o, hogy ez nem kinzas. Megmondta, hogy nem jon, es azt is hogy miert. (mert nemsimer senkit rajtam kivul). Es akkor mondtam neki, hogy oke, akkor ha mas nem lenne akkor eljonnel ? Mire a valasza azvolt, hogy igen. Es ekkor terelte el a tamat ujra. Meg valahogy ugyveszem eszre tetszem neki, msn-en is folyton ramir, meg sms-eket ir, meg amugy k***va jol egyezunk. Szoval nemertem.
2008. szept. 24. 14:26
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

akkor lehet h ecceráen csak lezártnak tekintette a témát, te kérdzetél h eljönne e ha mások nemlennének, ő válaszolt, mondta h igen, és ennyi. mitlehet még erről beszélni? gondolta ő biztos:D és elkelzdett másról beszélni.

ha úgyveszed észre h tetszel neki, akkor sztem nincsen itt semmi, eccerűen csak megbeszéltnek tekintette a dolgot, az meg h nemakart eljönni, mer nemsimer ptt senkit, sztem ez teljesen érthető, nemmindenki szeret csakúgy eljárkálni olyan helyre ahol össz 1 embert ismer

2008. szept. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!