Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem vagyok már szerelmes?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok már szerelmes? Vagy csak izgulok?

Figyelt kérdés

egy elég gátlásos fiú vagyok (20 éves), még nem volt barátnőm. van egy csaj akibe teljesen belezúgtam, túl vagyunk az első randin, de most azt érzem, hogy félek ettől az egész komoly kapcsolattól (ugyanakkor vágyok rá), és ezért inkább hagynám az egészet.

Lehet hogy már nem vagyok szerelmes?

Ha nem, akkor nem szeretném őt sem hitegetni, nem akarom hogy csalódjon...

Mondjam meg neki hogy hagyjuk, vagy folytassam és egy idő után jó lesz?


2008. szept. 23. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár én lány vagyok,de szerintem csak izgulsz,mert velem is ugyanez volt.Én a rossz utat választottam,és megmondtam neki,hogy haggyuk,egy hülye ürügyet kitalálva.Utána rettenetesen megbántam,és összejöttünk mégegyszer hála Istennek.Most járunk 6 hónapja,és nagyon boldogok vagyunk :)


Ne félj!Egyszer ennek is el kell jönnie.Ne hátrálj meg,legyél erős,nem olyan nehéz feladat ám ez,csak annak tűnik.Ha meg már volt randi,akkor kár feladni.Szerintem :-)

2008. szept. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak félsz kicsit ettől az egésztől.De ha már meg volt az első randi és jól éreztétek magatokat akkor szerintem találkozzatok még egyszer, vagy többször:P Akkor meglátod hogy mennyire jöttök ki egymással.Szerintem most még ne mondj neki semmi olyat hogy hagyátok, várj még ezzel egy kicsit ha bizonytalan vagy, (de ne húzd túl sokáig az időt),mert később ha meggondolod magadat és mégsi összeakarsz vele jönni akkor lehet hogy már késő lesz.Szóval sok sikert.
2008. szept. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak félsz, ne menekülj el. Velem is ez volt pl.miután összejöttünk is még bizonytalan voltam hetekig, de az elmúlt, és mostmár 10 hónapja nagyon boldog vagyok.
2008. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is picit a gyávaság, picit a félelem, kicsit a kishitűség beszél belőled.

Bátorság! Önbizalom! Hajrá!

2008. szept. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!