Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Titeket zavarna, ha a pasi randi előtt elszívna egy cigit, amíg várna rátok?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 23. 17:19
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Vannak alkalmi dohányosok is. Mi van, ha csak azért gyújt rá, mert már egy ideje várakozik, a lány meg még mindig sehol? Vagy netalántán kissé ő is feszült a randi miatt?
2016. ápr. 23. 19:10
 22/32 anonim ***** válasza:
52%
Bármit bele lehet magyarázni... Nekem ezek nem elfogadható indokok. Biztos találsz olyat, akit nem zavar.
2016. ápr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon szélsőséges a társaság. :) Én nem dohányzom, a párom igen, és nem zavar. Azt is gondolom, hogy sokan csak pszichésen képzelik oda a szagot, vagy csak éreztek egyszer egy erős szagú cigit (esetleg pipát - azt már én sem bírom), és azt gondolják, mindegyik olyan. Én nagyon ritkán érzem meg a páromon, és akkor is hamar elmúlik.


Ettől függetlenül ott van a másik oldal is - mindenkinek szíve joga azt mondani néhány dologra, hogy az nála kizáró ok, ezt sajnos tudomásul kell venni. És bizony sokaknál a dohányzás ilyen.

2016. ápr. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
34%
Zavarna
2016. ápr. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%

Vannak akik egyszerűen nem tudják tolerálni a cigit és kész!

Nem tehetek róla, elkezdi csípni a szememet, kaparni a torkomat és baromira idegesítő tud lenni, hogy én szenvedek az ő imádott szenvedélye miatt.

Én nem kérek abból a rohadt füstből, még akkor sem ha nagyon tetszik a pasi.

Cigizzen ha annyira odavan, de utána ne akarjon megcsókolni vagy közel hajolni hozzám.

2016. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, mivel én is dohányzom. 19/L
2016. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 pörölycápa ***** válasza:
53%

Nálam is kizáró ok a dohányzás, legyen az akármilyen szívdöglesztő, jófej pasi. Ha velem akar lenni, előbb kénytelen lesz leszokni, mert undorodok a cigiszagtól, és úgy biztos nem lenne gusztusom megcsókolni. És nem, a kaja nem nyomja el a szagot, a ruhában, hajban megmarad akkor is (nem, a parfum sem nyomja el tökéletesen).



De ha a lány dohányzik, vagy tudja hogy dohányzol, és eddig nem zavarta, akkor most sem fogja. Ha meg most randi előtt zavarja, akkor később is zavarni fogja.


Ha meg csak alkalmi dohányos az illető, akkor ezt az alkalmat igazán kihagyhatja.


Sajnos a dohányzás ilyen megosztó, és nem diszkriminációból írom ezt, de tényleg van egy nagyon kellemetlen szaga, és ez sokakat zavar, ne lepődj meg ennyire, hogy egyeseknél kizáró tényező.

2016. ápr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én is dohányzom, szóval nem zavarna.
2016. ápr. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Ennyi.


Elvileg az összkép a fontos párválasztásnál, különösen a nőknél, szóval valahogy nem tudom elhinni, hogy gyakorlatban is ilyen simán kosarat kapna az illető, csak azért mert dohányzik.

2016. ápr. 29. 20:29
 30/32 pörölycápa ***** válasza:
Nálam az elsőszámű kizáró okok közé tartozik, amivel semmilyen körülmény között nem békélek meg... Oké, hogy az összkép számít, de a cigiszag nálam egy acélbetétes bakanccsal tiporja földbe az összépet. De persze nem mindenkit zavar ennyire, Viszont vannak akiket igen, szóval ne háborodj fel ha valaki emiatt utasít el.
2016. ápr. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!