Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi számít nagyon nyomulásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít nagyon nyomulásnak a csajoknál?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mármint mikor nyomul egy csaj, vagy mit tartanak a lányok nyomulásnak?
2008. szept. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy értette a Kedves Kérdező, hogy a csajoknál mi számít már nyomulásnak...tudod mikor a pasi akar valamit, de már nagyon nagyon erőszakosan akarja elérni...stb stb

Én amúgy nem tudom mi számít annak, nálam még sosem nyomult senki! :( :)

2008. szept. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez most nagyon hüyén fog hangzani, de ha kétoldalú a dolog, akkor nem nyomulás, ha egyoldalú, akkor lehet nyomulás ugyanaz a mondat, vagy cselekedet.


Tényleg a lánytól is függ, mennyire közvetlen, mennyire vagy szimpatikus neki, stb. nincs ilyen nyílt határvonal, hogy na innentől nyomulás. Ha nem jössz be neki, és úgy próbálkozol, akkor nyomulsz.

2008. szept. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljen igaza van az elkootem valaszolonak, ezzel en is igy vagyok. AKit akarok attol semmi nem nyomulas akit nem attol meg egy oleles is.
2008. szept. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!