Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről lehet egy vad idegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről lehet egy vad idegen lánnyal beszélni? Teló szám elkéréséig

Figyelt kérdés

például olyan szituációban, hogy: (pesti vagyok)

ülök a villamoson/héven/buszon és mellém/velem szembe ül 1 szimpatikus csaj, aki jól is néz ki. vagy sétálgatok valami bevásárló központba, meglátok 1 aranyos kis csajt, és megkérem, hogy mutassa meg hol van X üzlet. amíg oda érünk beszélgetünk.. de miről??


16/f


2010. ápr. 4. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ekkor még bármiről... Villamoson megkérdezed, hogy gyakran jár-e erre, hova jár suliba, hova szokott bulizni járni, milyen zenét szeret... Bármi, ami érdekel vele kapcsolatban.

Boltnál kb ugyanez. Ott még megkérheted, hogy segítsen neked választani, ha tényleg venni akarsz valamit, vagy kérdezd meg, h te elkísérheted-e...

2010. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem akarlak elkeseríteni, de ez adottság kérdése. Nekem mázlim van mert akármilyen vadidegennel fel tudom venni a fordulatszámot és sokáig dumálunk. Sem ismerkedés sem párkapcsolati gondjaim nincsenek. Légy laza és ne feszengj, hogy mi lesz a következő mondat. Leírok egy példát. ülök a 4es6oson és mellém lép egy kismama. én a cimbimmel dumáltam aki velem szembe ült. Két megálló után megkért, hogy adjam át a helyem. Én tényleg nem figyeltem mert épp sztorizgattam a haverommal, egyébként mindig átadom a helyet. rögtön felálltam és átadtam a helyet. pár másodperc múlva azt mondtam, hogy elnézést de eldumáltam az időt meghát elég figyelmetlen is vagyok. Aztán mondtam ha nem szól valószinüleg a poéntól ült volna le. Aztán rászóltam a haveromra, hogy de egy gyökér mert ő látta hogy ott áll és mondhatta volna. Most miatta bunkónak néz a fél villamos. A nő is rendes volt vette a lapot és mondtam, hogy ebből már úgyse tudjuk kidumálni magunk. Persze mázli volt, hogy tényleg jófej volt. Aztán kérdeztem, hogy mennyi idő van még háétra stb és a móriczig dumáltunk. Lehet, hogy nem a legjobb példa, de egy kis görbetükörrel és jókedvüen bármikor belekezdhetsz egy párbeszédbe. Amit leírtam elég tömör, de ebből a helyzetből is jól jöötünk ki.
2010. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!