Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ír a pasi, ha nem ír?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ír a pasi, ha nem ír? Ez így katyvasz, de lent tovább olvashatsz?

Figyelt kérdés
Na az a szitu, hogy van egy pasi, akivel beszélgetünk egy ideje, és tudom, hogy tetszem neki, mivel adott jeleket és úgy gondolom én is adtam neki. Na aztán írt nekem és a beszélgetések alatt volt, hogy én tartottam fent a beszélgetést. Aztán egyszer meguntam és amikor írt, már nem kérdeztem direkt, hogy megnézzem ő érdeklődik e, de nem. Nem a pasi érdekel, mert már elvesztette az érdeklődésemet, hanem a logikája. Na szóval, miért ír, ha utána nem folytatja a beszélgetést? :D
2016. márc. 27. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
25%

Az a bajod,hogy Ír származású,de nem ír neked ?

Lehet,hogy nem egy nyelvet beszéltek ?

2016. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 VirágésBence ***** válasza:
Próbálkozna, csak nem túl kreatív és nem tud mivel előállni.
2016. márc. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de még annyit se szokott írni, hogy mizújs? vagy hogy milyen napod volt? Én bezzeg egy millió dologról tudnék beszélni, de már nem egyszer volt olyan, hogy kérdeztem és nem is válaszolt rá, hanem mást írt le.

Első, de kis vicces vagy :D

2016. márc. 27. 23:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ír származású vagyok, és azt kis í-vel kell írni kedves első. Amúgy kérdésre válaszolva valószínűleg azért nem írt, mert éppen férget írt. Na jó, szóval valójában arról lehet szó, hogy felkeltetted az érdeklődését, de aztán valamiért ez alábbhagyott a részéről(talán csak fellángolás volt, ami gyorsan el is múlt), van ilyen. Végül is már téged sem érdekel, úgyhogy innentől tökmindegy, hogy ki írt meg ki nem írt.
2016. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen srác nekem is. Kb kétnaponta rámír, de ha én nem érdeklődök és tartom fenn a beszélgetést hamar elhal.

Ami még furább, hogy régebben naponta beszéltünk órákon át nagyon jókat. Aztán valami változott, de még mindig folyton rámír.

Ugyanakkor kicsit bunkóbb is lett, szemétkedik. Én meg szeretném őt elfelejteni épp ezért, mert lehetetlenül viselkedik, pedig én éreztem iránta valamit. Miért jó neki hogy nem hagy békén?


Bocsi hogy így eltértem a tárgytól. :D a véleményem az, hogy még ugy gondolja tartja veled a kapcsolatot valamilyen szinten, hátha egyszer összejössz neki, de nem érdekled különösebben.

2016. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves ötös válaszoló,miért szeretnéd őt elfelejteni ?

Nem jobb úgy,hogy nincs elfelejtve ?

2016. márc. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mégsem érdekled őt annyira, mint amennyire te gondolod.
2016. márc. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!