Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedvesem.hu ingyen randinapjai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedvesem.hu ingyen randinapjai nálatok működnek?

Figyelt kérdés
Küldtött tegnap az oldal, hogy holnap éjfélig ingyen lehet használni, leveletküldeni, stb az oldalt, hát egyet sem enged elküldeni, nem is válaszolnak, hogy miért nem. Esetleg aki regisztálva van oda, de nem előfizető, annak működik?
2010. ápr. 4. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
az már gáz ha ilyen vackokon akarsz ismerkedni...
2010. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz, bátyám interneten találta meg a mostani feleségét.


Amúgy szerintem csak egy átverés volt, hogy népszerűsítsék az oldalt. (de nem vagyok regisztrálva)

2010. ápr. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok. ez persze csak az én véleményem. tesód házasságához gratulálok :) csak ritka az ilyen
2010. ápr. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én se emlékeztem, hogy rajta vagyok, de kihasználtam volna.

egybéként nem tartom gáznak, sőt, inkább, minthogy olyan sztorim legyen, hogy buliba ital mellett ismerkedtünk...

2010. ápr. 4. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!