Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit kerestek Tinderen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit kerestek Tinderen?

Figyelt kérdés

Fiúk és férfiak!


Ti mit kerestek Tinderen?


Csak szexet, laza kalandot, egy partnert unaloműzésnek, akivel jól elvagytok, esetleg párkapcsolatot vagy a nagy Ő-t próbáljátok megtalálni?


Mi alapján választjátok ki a lányokat?


Mennyire voltak eddig sikereitek?


Kort írjatok, légyszi! Ha lány vagy, nemet is!



2016. márc. 23. 17:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
dugást...
2016. márc. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
23 éves vagyok, de én nem értem ezt a Tinder őrültet...Konkrétan magasból lesz.arom.
2016. márc. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*Őrületet
2016. márc. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az meg mi?
2016. márc. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly csináltam kb 5 hétig.

Volta kb 4db matchem, mindenre írtam és nulla válasz.

Akkor megállapítottam, hogy ez ugyanaz, mint a többi netes társkereső: ego boost a sok pichának, nekem viszont van jobb dolgom is és ennél jóval többet érek. Akkor töröltem és azóta sem érdekel.

2016. márc. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. márc. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy rohadt matchet. Ha az megvan, akkor egy olyan lányt, aki nem töröl rögtön. Ha ez is, akkor egy olyat, aki válaszol is. Utána jön az, hogy ne legyen személyiségzavaros, lelki beteg. Na meg, hogy mondjuk ne csaljon meg.


Innentől viszont bármi lehetne, ha jó fej a lány, kapcsolat is. Persze ez csak elméleti szituáció, mert legtöbbször az első feltétel sem teljesül, de volt, hogy az utolsón bukott a dolog... Kár, hogy elvileg szerelmes volt. Én biztos, hogy az voltam.

2016. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hosszú kapcsolatom kiheverését követően pár hónappal később regisztráltam ott is, lesz ami lesz alapon. (Persze ismerkedtem élőben is)

Párkapcsolat/nagy Ő-t kerestem ott is.

Tinderen csak kinézet alapján választok, aki számomra szimpatikus, van egész alakos képe, és megfog benne valami.

Nagyjából 3 hónapot voltam fent (már csak akkor lépek be ha üzenetet kapok), kb. 15 matchem lett, ebből 7 nővel jött össze élő találkozó.


Az első 6: volt fél órás találkozó, volt több órás, volt akivel 2. randiig jutottunk de marha rossz volt.

És akkor találkoztam a 7.-el :) Ő olyan, akit 10 évente 1x vonz be az ember, vagy találkozik vele.


A randik zöme sikeres volt, de nagyon mások voltunk, nem fogott meg a belsőjükben semmi.


29F

2016. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Pertnert, kalandot, nagy Ő-t.
2016. márc. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatot, mivel 98%-nál csak kép van így más alapján nem nagyon lehet, még szoktam nézni hova jár(t) vagy mit dolgozik. Mondjuk nagyon komolyan nem veszem, inkább unaloműzésből 'húzogatom' (:-D), ki tudja, még jó is kisülhet belőle. Siker az valahol a 0% körül van, talán ha 10 match összejött pár hét alatt, volt aki nem írt vissza, volt aki csak tőmondatokban válaszolt, illetve olyan is aki csak szexelni akart.

27F

2016. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!