Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ki milyen témákkal MSN-ezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen témákkal MSN-ezik csajokkal írjon mindenki egy ötletet!?

Figyelt kérdés

SEGÍTSÜNK AZOKON AKIK HA CSAJJAL BESZÉLNEK LEFAGYNAK!!!

(én is lefagyok néha:-)

SZERINTEM EZ MINDENKINEK HASZNÁRA LESSZ!!!

CSAK ÉRTELMES NORMÁLIS VÁLASZOKAT ÍRJATOK !!!!!!!!!!!


2010. ápr. 4. 00:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
kubai rakétaválságról
2010. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
az Ikarus buszok üzemanyag kibocsátásáról!!
2010. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Ha ti ilyen dumákkal csajoztok qurv@ sok csajotok lehet hülyegyerekek LOL
2010. ápr. 4. 12:16
 24/31 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ha ennyire van humorerzeked, nem is csodalkozom, hogy te is lefagysz neha. Ezeket itt mindenki poenbol irta, a masik pedig az, hogy ha ismerek egy csajt, siman el lehet vele politizalni is akar, vagy lehet baromkodni is, amibe pedig belefer barmelyik fentebb felsorolt pelda, persze kello "komolysaggal".


19/F

2010. ápr. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
hát lány vok de ki nem állahatom a bunkó pasikat...vesszen az összes:S
2010. ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
de az ilyen hülyeségeket ne ide irogassátok:S menjetek át a túloldalra ott úgyis csak a hülyék vannak.még ezt a témát sem tudjátok komolyan venni
2010. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Jo, megprobalok ertelmeset is irni. Csajozni nem MSN-en szoktam, hanem eloben. MSN-en megismerem ot, megtudom, mennyire ertelmes (ehhez jol jonnek pl. az intellektualisabb temak), mennyire van humorerzeke (ehhez jol jonnek a baromsagok), milyen nezetei vannak (ehhez mindketto jol jon), stb. Ha ugy dontok, megfelel, akkor meg elhivom randira. Ott meg ami jon. Egyebkent se lehet minden csajra ugyanazt alkalmazni. Ergo a kerdes hulye.


19/F

2010. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

15.12 Ha ugy dontok, megfelel? LOL!!!!! hogy te mennyire bunkó vagy,valójában pont az ellenkezőjében reménykedsz és hazug vagy !!! (fordított pszihológia)-egy pszihológus

27/L

2010. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
15:12 "Jo, megprobalok ertelmeset is irni"-ezzel bevallottad hogy csak értelmetlen hülyeségeket írtál.LOL
2010. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hmmm igen, ertelmetlen hulyesegeket irtam, mert ertelmetlen volt a kerdes, en meg unatkoztam. Egyebkent meg bocs, hogy vagyok annyira igenyes, hogy hiaba nez ki jol egy csaj, ha sikhulye, akkor inkabb hagyom az egeszet. Nem ertem, mi ezzel a problema.
2010. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!