Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok a lányok, akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akiknek a rossz fiúk jönnek, pontosan mit értenek "rossz fiú" alatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy írnátok le , pontosan milyenek ezek a fiúk? Mert hát elég sokféle rossz fiú van, akik teljesen más szempontból rosszak. Mert azért rohadtul nem mindegy, hogy a rossz fiú egy:

- mindent grafityvel összefirkáló proligyerek,

- nagy tételben csaló üzletember,

- pánk stílusban tomboló fiatal,

- bkv-n bliccelő egyetemista,

- tetkós izmos kemény gyerek

- bunkó tahó

- ravasz, intelligens gazember

- öntörvényű nagyképű felfújt hólyag

stb. stb.



2016. márc. 17. 16:42
 1/10 Eric Griffin ***** válasza:
0%
Ők se tudják megválaszolni, csak rossdzfiú. Amikor tetszel nekik, akkor jó pont, amikor már nem tetszel nekik, akkor már indok.
2016. márc. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem szimplán megbízhatatlan, bunkó döbrögikről van szó, akiről szentül hiszik a nők, hogy meg tudják változtatni..Vagy másik tipus az alkesz vagy egyéb szenvedélybeteg elmebajos, akit "meg kell menteni".

ezekkel szokták általában fecsérelni az idejüket.Én is nő vagyok, de engem ezek kifejezetten taszítanak.Minek vacakoljak idiótákkal?

2016. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
#2 :))) ez jó,kb .úgy van! a tévében láttam egyszer valami celebcicit aki azt mondta a párja rosszfiú azért szereti,kérdezték az mit jelent,mondta: - jaajjj nem tudom de olyan cuki rosszfiú 😭. muháháhá
2016. márc. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

- arrogáns

- önző

- nárcisztikus személyiségű

- megbízhatatlan

- hazug

- kiszámíthatatlan

- egyszerre több nőt futtat, esze ágában sincs elköteleződni

- eleinte sármos, kedves

- hadilábon áll a törvénnyel


Ezek egyenként olyan tulajdonságok, amelyek egyenként is lehetetlené tesznek egy kiegyensúlyozott párkapcsolatot, hát még így együtt... De ennek ellenére a nők nagy része számára pont az ilyen férfiak nem tud ellenállni. És minél inkább bejön egy férfi a nőknek, annál nagyobb az esély, hogy nem hajlandó (vagy egyszerűen nem is alkalmas) hosszútávú monogám kapcsolatra. De fordítva is igaz, minél kevésbe remélhet egy nő normális kapcsolatot egy férfitől, annál inkább kell neki.

2016. márc. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
A jó értelembe vett rosszfiúk, szerintem életre valóak. Tehát minden helyzetben feltalálják magukat. Jól tudnak kommunikálni. Jól állnak anyagilag, azért mert ügyesek és leleményesek és mindenhol meg tudják találni a számitásaikat. Ehhez társulhat még egy lezser öltözködés, kisportolt alkat, kedves sármos mosoly, magabiztos viselkedés. Mernek kezdeményezni, valahogy az sugárzik róluk hogy nem csak magukat tudják eltartani, hanem esetleg a leendő családjukat is. De mivel minden ennyire jó bennük ezért a nők tapadnak rájuk, amit ők kicsit ki is élveznek, és végülis nekem ezért rosszfiúk. Párkapcsolatban nem mindig tudnak hűségesek maradni.
2016. márc. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

#5

Ennel nagyobb hulyeseget max a blikkben lehetne olvasni

2016. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szeretem, amikor sok férfi is megszólítva érzi magát ilyen kérdéseknél.


Hosszú évekig Robbie Williams volt a rosszfiú tipikus képe. (Nekem speciel nem tetszik.) Akiknek ez tetszik,azoknak az tetszik, hogy vagány, nagy dumás (ez nem egyenlő azzal, aki beszólogat), laza, magabiztos. Igazából rosszfiúnak hívni előnytelen, csak az ilyen fiúk nagyobb eséllyel vannak benne rosszaságokban, de ez lányok és fiúk (tinédszerek) esetében max annyit jelent, hogy olyan rohadt vagány, hogy nem hoz tesicuccot.

2016. márc. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os: leszámítva azt a tényt, hogy az 5-ös egy nő.
2016. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%
Minden nő olyan rosszfiút keres, aki CSAK ÉRTE képes jó lenni, a férfi pedig olyan jó-lányt keres, aki CSAK ÉRTE képes rossz lenni :)
2016. márc. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Én 2 szóval összefoglalnám


Helyes, de nagyképű

2021. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!