Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Reális elvárások ezek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Reális elvárások ezek egy pasival szemben?

Figyelt kérdés

1. Kezeljen egyenlőként, ne alárendeltként.

2. Ne legyen függősége.

3. Legyen hozzám őszinte.

4. Ne féljen segítséget kérni, ha nem tud valamit/nem ért valamihez, ahelyett hogy okoskodik.

5. Tartsa tiszteletben a véleményemet, elveimet, céljaimat.

6. Ne rivalizáljon velem - nem vagyok a vetélytársa.

7. Engedjen tere, ne akarjon kisajátítani.

8. Legalább egy közös érdeklődési kör.

9. Legyen hobbija és/vagy baráti köre, és/vagy munkahelyi ambícója.


2016. márc. 9. 07:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azt leszámítva, hogy a reggeli kávé nélkül nem tudok elindulni, szerintem mindegyiknek meg tudnék felelni. Bár a baráti kör most földrajzi okokból igen szűkös.


Szerinted ez a másik féllel szemben is reális elvárás? Mert én pl. azt látom, hogy a lányok 80%-a, vagy iszik, vagy dohányzik, vagy mindkettő.


Egyébként miért nem férfit kérdezel "pasi" helyett? Vagy te is "csaj" vagy, nem nő?

2016. márc. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Azért használtam a "pasi" szót, mert az húsztól akár ötvenig kiterjedhet korban. De egy húszévest nem neveznék férfinek, még ha már nem is "fiú".
2016. márc. 10. 09:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én kissé degradálónak érzem. És akkor a másik nemnél egy húszévest nem nőnek neveznél, hanem csajnak? Csak hogy tudjam :)
2016. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem pont a pasi szó furcsa egy 20 évesre, nekem a pasi olyan 30 felett a 70-ig.
2016. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 PearlDiver ***** válasza:

A megfogalmazás nem jó szerintem. Ezek nem elvárások, hanem igények kellene hogy legyenek - tehát ezek írják le, milyen ember lesz számodra szimpatikus. A párválasztás nem olyan, mint egy éttermi rendelés, ahol megmondod, hogy mit hogyan szeretnél, majd kifizeted... Jobban hasonlít arra, amikor gondosan kiválasztod és beszerzed az összes hozzávalót, szépen megpucolod, összegyúrod, és elkészíted belőle a finom ebédet.

Szóval olyan embert keress, aki mindezekben jó (ehhez minden jogod megvan), ne azt csináld hogy összejössz valakivel aki tetszik, majd az orra alá tolod a listát :)

26F

2016. márc. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

De honnan tudjam egy férfiről/fiúról, hogy ha esetleg sikeresebb leszek a jövőben, nem lesz-e irigy rám. Vagy hogy mikor hazudik nekem. Vagy fog-e segítséget kérni (akár tőlem akár másoktól), ha nem tud valamit.

A többi egyértelmű


1. Ha rendszeresen és mértéktelenül iszik/dohányzik/drogozik/szerencsejátékozik, otthagyom.

2. Ha csak másodhegedűs lehetek, otthagyom.

3. Ha meg akarja változtatni, hogy vegetáriánus vagyok vagy vallásos (most csak mondtam valamit), otthagyom.

4. Ha azt látom, hogy féltékeny, akárhányszor mást csinálok, mint vele vagyok (akár dolgom van, akár mással vagy), otthagyom

5. A baráti kör/hobbi/munkahely azért fontos, mert volt egy magánakvaló, otthonülő barátom, akinek a munkaidején kívül rengeteg szabadideje volt, amit csak velem akart eltölteni. Ha esetleg más emberrel voltam (egy kezemen meg tudom számolni a két év alatt, hányszor volt ilyen) megsértődött, hogy képes voltam otthonhagyni amíg ő halálra unja magát.

2016. márc. 11. 09:08
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezek többé-kevésbé érthető szempontok, a nagy részével magam is egyetértek. Az online "társ"keresésnek egy nagy előnye, hogy ott sokkal könnyebben lehet szempontokra szűrni, bár ezek nem mindegyike olyan, amit egyszerűen igen/nem szintre le lehetne egyszerűsíteni. Pl. lehet, hogy valakire ez és ez nem jellemző, de adott élethelyzet ilyesmit vált ki belőle. De ez normális, mindenkinek vannak rossz időszakai. Szóval egy szinten túl szerintem csak próbálgatásra lehet hagyatkozni, meg egyéni tapasztalatra.

(Persze tudom, az online társkeresésnek is van nagyon sok hátulültője... most nem akarok ebbe belemenni.)

28F

2016. márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!