Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem és félek odda menni hozzá mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. szept. 20. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi ídős lehetsz,de próbálj meg akkor levelet írni neki és ott vald be mit érzel íránta és add át a kezébe.Szerintem ez jó,mert sok lány sajnálja azt,hogy manapság nem kap levelet a fiútól.Nem veszíthetsz vele semmit!

Sok sikert!

2008. szept. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi
2008. szept. 20. 18:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad és menj oda hozzá. Nem kell rögtön letámadni azzal hogy tetszik neked, csak barátkozz.
2008. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
csak lazán menj oda, és kezd el vele beszélgetni hétköznapi dolhgokról, mint egy haveral:) na jó, azért a trágár szavakat inkább mellőzd, hidd el nagyon jó lesz utána, meglátod:)
2008. szept. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Várd meg amíg egyedül van, és kérd el az msn/e-mail címét, ismerkedj kicsit jobban meg vele, aztán köszönjetek egymásnak, majd később, amikor egyedül van, hívd el randira, és a randin mondd meg neki, hogy tetszik neked. Ennyi :)
2008. szept. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem mersz? GOndold végig : Ha tetszik és nem mész oda, sose lesz a tied.Ha összeszeded a bátorságod és a fentiek közül bármelyik modszerrel próbálkozol, akkor márt 50 % esélyed van hogy a Tied lesz a hölgy, hogy Téged választ.

Sok bátorságot és lelki eröt! Nagyon szorittok Neked !

2008. szept. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Az a lényeg ,h. ne azzal kezd ,h. elhívod randizni(ha osztálytársad vagy már régebbről ismered és sokszor beszélgetsz vele ,akkor már elhívhatod egyből). Először próbálj "bevágódni" nála .Legtöbbször a humor a legjobb fegyver ilyenkor(semmiképp se trágár vagy ocsmány poént mondj). Beszélgess vele sokat ,de ne csüngjél rajta egész nap. Legfontosabb: legyen bátorságot ,mert NINCS miért félned (erre rá fogsz jönni).
2008. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sztem először vedd fel msn re barátkoz össze vele aztán mond neki h többet érzel iránta mint barátság...aztán a többi sztem jön majd magától
2008. okt. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!