Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem a barátnőmet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok,azt szeretném kérdezni hogy hova vihetném a barátnömet, egy kis városban élünk nem szeretnék étterembe, vagy moziba menni... :D Egy pár tipp kéne hova-e lehetne menni, ahol eltudnánk hoszzú órákon át beszégetni stb... :) Ja én 15/F vagyok ö meg 14/L tehát még fiatalok és estéröl van szó :)


És léccives ne legyenek bunkó válaszok :)


Előre is köszi!!!!!!!!!!


2010. ápr. 1. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor sétálni,ha van a közeletekbe egy park vagy valami,ott jól el lehet ücsörögni,főleg jön a jó idő,már nincsenek oylan nagyon hidegek:)
2010. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bárhova, nem a helyszín a lényeg.
2010. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

VÉLETLENÜL SE MENJ PARKBA! KOM ott a legvalószínűbb hogy este fegyveres rablás áldozatai lesztek :P két szerelmes kisgyerek az úton micsoda szerencse egy rablonak:P

( csak vicceltem)

egyébként én sem tudok sokkal jobbat ajánlani egy szép park mindenféle képp van a kis városban :P esetleg egy dísztó( kisvárosokban a disztavak szépek romantikusak)

2010. ápr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát én 16 vagyok és lány:D Én is a parkot ajánlom, este tiszta romantikus..:D Beszélgetni, sétálni kézenfogva:)
2010. ápr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
vidd el egy erdőbe, kötözd ki egy fához és másnap menj vissza érte
2010. ápr. 2. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
most, hogy jön a jóidő, elviheted fagyizni aztán elmehetnétek sétálni
2010. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy vidd el SP klipforgatásra !
2010. ápr. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat,asszem már meg is van hova viszem! :)
2010. ápr. 2. 06:46
 9/10 anonim ***** válasza:
AA kérdező az utolsó válaszig csöndbe maradt vagyis ott van a pont. Kijelnthetjük, hogy SP klipforgatásra megy XD, azt úgy is szereti minden 16 év alatti
2010. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
SP-.-" xD
2010. ápr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!