Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítség, mit tegyek? Lány

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit tegyek? Lány

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon bejön, pont az én izlésemnek való, már 2 éve ismerem, ő 24 én 22. De önfeledtek vagyunk mikor találkozunk, jó kedv, nevetés. Most 22 vagyok csak kevésbé tapasztalt e téren :(

Ő most végez lassacskán a sulival, dolgozik már, de legutóbb azon döbbentem meg hogy 1 napot a hetéből csak azért szabaddá tett hogy bejöjjön hozzám... meglepődtem..

De neki 5 éve barátja van. És komolynak tűnik ennek ellenére miért csinálja ezt?... Próbáltam felhívni albiba, stb de nem jött fel. Tehát részemről megvan a közeledés.


Mi tévő legyek? Kérdezzek rá nyiltan? vagy hogy? Mert nála valahogy nem műkodik a hagyományos udvarálás..

Vagy hogy "tapogatózzak"??

Nem akarom szétszakítani őket sem.


2010. márc. 31. 23:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Te mit akarsz tőle pontosan?Lefektetni vagy járni vele?Az albiba felhívásra még jó,hogy nem ment bele,nem így kell udvarolni.Ha nem akarod őket szétszakítani,akkor egyáltalán ne próbálkozz sehogy.

Nem tudod ők már együtt élnek esetleg? Mik a lány jövőbeni tervei?Arra gondolok,hogy menyasszony már vagy beszélt neked arról,hogy hamarosan összeházasodnak.Azon az egy dolgon kívül,hogy hetente egyszer bemegy hozzád dumálni,bárhogy máshogy adott jelet,hogy bejössz neki?

2010. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bizony.Egyenesen,mindenfajta körítés nélkül.Te is nyugodtabb lennél.Mond el neki mit érzel.Sok sikert.
2010. márc. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!


Nem nem laknak együtt a párjával, sőt nem is menyasszony. De am kávézni hívtam fel... Teljesen becsületes szándékkal, és nem félreérthetően. Jó persze némi huncutság volt benne :D:D

Plussz azért ne mondja nekem senki hogy csakis azért pattan a vonatra és utazik 30 km-t hogy csak "úgy talizzunk"... várom a további válaszokat.

2010. márc. 31. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Tudod mit jelent az,hogy hagyományos udvarlás? A kávés hancur nem az.Hívd el tényleg egy kávéra,de egy kávézóba vagy pizzázni vagy bárhova,de ne magadhoz.Próbálj meg testi kontaktussal is közeledni,de ne úgy,hogy rádobod az ágyra.Ha tényleg normálisan csinálod és egyértelműen,akkor észre fogja venni,hogy te többet akarsz és majd jelzi,hogy ő hogy áll ehhez a kérdéshez.Ha valóban komolynak látszik a kapcsolatuk,akkor saját érdekedben,ne tulajdoníts túl nagy jelentőséget a heti egy beutazásának,mert csalódhatsz.Lehet,hogy veled jobban el tud beszélgetni,mint a barátnőivel,sok lány a fiúkkal érti meg magát jobban,nem a lányokkal.Szóval ez nem annyira egyértelmű és a lényeg,hogy ne rohand le.

2010. márc. 31. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nemtom lehet hülye vagyok... csak valahogy zavaros..
2010. ápr. 1. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Beszélj vele nyíltan! Persze megfelelő őszinte hangulat és bizalom nélkül ne!

Ne direktbe kérdezz, csak mellékszálakon. Biztos h a csaj sincs tisztában az érzéseivel, csak azt érzi h jó veled!

2010. ápr. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a megbeszélés dolgot próbáld még halogatni, ne támadd le rögtön. Max tegyél egyre egyértelműbb utalásokat. Szerintem ez a lány őrlődik, lehet van egy haldokló, egyre kevésbé működő kapcsolata és feltűntél te, mint kiszemelt. De valószínűleg kétségei vannak a kicsiny korkülönbség miatt is, h komolyak-e a szándékaid vele, nem kellene-e még "élned" egy komoly kapcsolat előtt, stb. Szóval beszélgessetek ezekről úgy nagy általánosságban pl.

Nem tudom mi járhat a fejében, de remélem segíthettem.;) Én drukkolok:)

22/L

2010. ápr. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!