Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat elejen kb. Hanyszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat elejen kb. Hanyszor talalkoztatok a masikkal? Fur, ha mi csak heti egyszer-ketszer randizunk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 23. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Korosztály és másik kétmillió paraméter függvénye.
2016. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
24 évesek vagyunk, egyetemisták és dolgozunk is
2016. febr. 23. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolat elején, ha szerelem van, akkor én annyiszor vágyom találkozni ahányszor csak lehet.
2016. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi pont ma vagyunk negy honaposak, de heti hatszor talalkozunk es rendszerint egymasnal is alszunk.
2016. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mi egy hét alatt 5ször találkoztunk, mert egy helyen nyaraltunk megismerkedésünkkor. aztán 2 hét szünet, amikor minden nap beszéltünk egymással, és aztán már tovább voltunk együtt. voltunk egymásnál, stb... aztán jött az egyetem, és azóta is főleg csak hétvégente találkozunk
2016. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de azért találkozik veled ilyen ritkán, mert van valakije, és csak heti 1-2-szer tudja úgy intézni, hogy talizzatok.
2016. febr. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem az bőven elég, de nyilván függ sok mindentől is.
2016. febr. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez kevés,főleg,ha közel laktok egymáshoz.Nekem is gyanús lenne...
2016. febr. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!