Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randin hol volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randin hol volna érdemes találkozni?

Figyelt kérdés
Első randin már hazakisértem a lányt, szóval tudom hol lakik. Szerintetek a második randin a háza előtt találkozzunk vagy inkább valami köztes helyen a városban?
2016. febr. 18. 09:20
 1/7 A kérdező kommentje:
23/F
2016. febr. 18. 09:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Mind1 ahol megbeszélitek.
2016. febr. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Inkább a városban még és újból kísérd haza. Már ismered és tudod, mit szeret és mit nem, erre építs. De állatkert, mozi, ilyesmi teljesen megfelel, de egy sima séta is tökéletes.
2016. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne előtte találkozzatok. Valahol a városban.


Üljetek be egy beülős-iszogatós, igényes pubba, kocsmába, bárba. Igyatok egy-egy nagy pohár bort.

2016. febr. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
köztes helyen
2016. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat szerintem is inkább majd a városban valahol találkozunk aztán megint hazakisérem. Alkoholt nem ihatunk autóval leszek :)
2016. febr. 18. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Ő ihat :D


De akkor ne alkoholt, hanem mást :D

2016. febr. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!