Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol érdemes párt keresni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes párt keresni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 14. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Egy másik országban.
2016. febr. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Akárhol,mindenhol.
2016. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az szép :D
2016. febr. 14. 09:45
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Neten a gyakorikérdések.hun én minden nap más csajnak udvarolok, bár nem jutok velük semmire, eddig egy csajjal randiztam innen, már ő is le***r szóval ez van, élőben meg meg sem akar ismerni, amelyiknek nem jövök be, itt legalább hajlandóak szóba állni velem, csak hát itt is elég felszínesek, sokszor jártam már úgy, hogy szinte minden közös volt bennünk egy csajjal, aztán küldtem neki képet, mert már találkoztunk volna, de kép alapján közölte, hogy bocs, de nem.
2016. febr. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor nem sokat ér itt az egész..(igaz,nem ez volt a célom evvel a kérdéssel) a másik nem is Magyarországi vagyok :D
2016. febr. 14. 09:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Társkeresőre nem is regisztrálok, mert ott csak lehúznak a pénzről, meg ott is felszínesek a nők, nehogy már még fizessek azért, hogy üzenetet küldhessek egy nőnek, az üzenet pénzbe van, meg sok helyen a regisztráció is pénzbe kerül, oszt mi a f***nak regisztráljak én valahová, ha úgyis vissza utasítanak, ahogy ezt megteszik a gyk-n és élőben is, jobb a gyk, mert bár nem társkereső, de legalább ingyen beszélhetek a nőkkel, még, ha le se ****nak akkor is, és, ha elutasítanak persze az rosszul esik, de legalább nem kerül pénzbe, ami nekem fontos szempont, mivel csóró vagyok.
2016. febr. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Hát én úgy tapasztalom, hogyha valaki annyira ocsmány és alacsony, mint én, akkor akárhol próbálkozhat, akárhogyan, az eredmény ugyanaz marad: azonnali visszautasítás. Sajnos alacsony és ocsmány férfiként sosem élhetem át, milyen, ha egy lány vonzódik hozzám.
2016. febr. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%

#7

Ha így folytatod, lassan ivójáték lesz belőled.

Ha egy felnőtt párkapcsolatok kérdésben szerepel az "alacsony és ocsmány" mindenki iszik egy pohárral.

2016. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Parlametben. Ott sok a "párt".


https://www.youtube.com/watch?v=6zXDo4dL7SU

2016. febr. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#8 ez nagyon nagy:)) Volna belőle néhány csúnya berugás:)


Hogy hol érdemes? Park, konditerem, múzeum, buszváró.. Nyáron strand..

2016. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!