Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elvárható lenne egy sráctól,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárható lenne egy sráctól, hogy néha beüljünk valahova?

Figyelt kérdés

Már elég régóta ismerkedünk egy sráccal, szinte úgy viselkedünk, mintha együtt lennénk,de még nincs kimondva. Viszont már mondta, hogy szeret, és egyébként is jól elvagyunk.

Csak az az egy zavar, hogy soha nem hív el, hogy menjünk üljünk be valahova, vagy bármi. Ha találkozunk akkor vagy átjön hozzám, vagy kimegyünk sétálni, és egy-két olyan alkalom volt, hogy mikor ment a barátaival elhívott engem is(egy bárba, beszélgetni, iszogatni). Ezen kívül volt, hogy kint sétáltunk, hideg volt, de nem mondta, hogy üljünk be valahova, én meg nem akartam, mert egyébként tudom, hogy nem hagyná, hogy én fizessek (mert mikor a barátaival voltunk se hagyta), és ezért nem akarom mondani, mert olyan érzésem van, mintha meghívatnám magam. És most lehet, hogy anyagiasnak tűnök, de nem azt akarom, hogy elvigyen ide-oda, csak néha jól esne, ha kitalálna valami programot azon kívül hogy nálam vagyunk vagy kint a hidegben.

Elvárható lenne ez, vagy túl sokra vágyom?


2016. febr. 8. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:

"és ezért nem akarom mondani, mert olyan érzésem van, mintha meghívatnám magam. És most lehet, hogy anyagiasnak tűnök, de nem azt akarom, hogy elvigyen ide-oda, csak néha jól esne, ha kitalálna valami programot azon kívül hogy nálam vagyunk vagy kint a hidegben."


Ezt mondd el neki élőben is.

2016. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, igazad van, egy Igazi Férfi ezt így csinálja. De: közösen kell szervezni és majd fizetni az ilyesmit, vagy felváltva, nem pedig elvárni. Akkor várhatod el jogosan, ha te már szerveztél egy párszor ilyesmit.
2016. febr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te magad is szetvezhetsz programokat hátha adsz neki egy kis löketet Hívd meg valamire (forrócsoki, kávé, mozi, koncert stb) és ha ragaszkodik hogy mindenáron ő akar fizetni, akkor mondd azt hogy most felesbe fizessetek.Ez nem nagy elvárás hogy nem akarsz mindig a hidegben kint sétálni elvégre nem nyár van..Ha igazán kedvel akkor megérti és belátja ő is hogy kell némi változatosság is..
2016. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hívd meg egy szotyira, akár nálatok is megehetitek vagy kint a hidegben. :)
2016. febr. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én imádok jönni-menni, kimozdulni, beülni valahova. Szerintem egy nő akkor szép ha ,,ragyogtatják". Tehát elvárható lenne, hogy a férfi néha néha elvigye a nőt valami más programra. Mi anno vizibicóztunk, túráztunk, bowlingoztunk, mikor mit találtunk ki. Úgy mindkettőtöknek izgi az élet, ha zajlik :) F
2016. febr. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
lehet nincs pénze
2016. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!