Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire fontos a pasiknak h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos a pasiknak h a csajnak széles legyen a csípője?

Figyelt kérdés
Mert ugye akinek nincs széles csípője annak nem olyan nőies az alakja. Persze tud javítani rajta az öltözködéssel... de akkor sem az igazi mikor levetkőzik.
2008. szept. 18. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem abszolút nem tetszik, ha túl széles. De ez csak az én ízlésem...
2008. szept. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Kinek mi a széles. Lehet, hogy ugyanaz a nő az egyik pasinak tetszik, a másiknak meg baromira nem jön be. pasija válogatja. Egyébként üzenem azoknak akik nem szeretik, ha vélemény is megy a válaszban: Nem kell ide járni és kérdezgetni! Szerintem mindenki mikor elolvas egy kérdést, a saját véleményét is megfogalmazza. Ezt el kell fogadni.
2008. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem pl nem jön annyira be.
2008. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyrészt genetikai, a széles csípő a termékenységre utal. Természetesen lehetnek eltérések benne, de általában emiatt tartjuk nőiesnek. Ha meg már a vetkőzésig juttok, ott már nem fog semmi múlni azon, hogy 0.6923, vagy 0,7615 a derék/csípő arányod :)

-G-

2008. szept. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!