Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiatal lányok, mely tulajdonsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, mely tulajdonságoknak kell megfelelnie egy ismeretlen fiúnak, hogy kapjon egy esélyt az ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Például ültök az egyetemen és vártok egy órára, odalép a fiú és elhív például inni egy kávét.


Vagy szórakozóhelyen, odajön hozzátok és szeretne benneteket jobban megismerni.



2016. febr. 2. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Ahogy én látom


Neten: értelmesség, jó humor, helyesírás, jó fogalmazás, intelligncia.


Élőben: szuper test, borosta, "menő frizkó", gagyi menő ruhák/fuksz, jó kocsi stb.


ezért is maradok én a netnél...

2016. febr. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legyen izmos, fekete hajú, kék szemű, csörögjön a bmw kulcs a zsebében, hordjon elegáns ruhát (zakó, ing), legyen jó humora, legyen intelligens, legyen művelt, értsen a házi munkákhoz, legyen alapjelölt, tudjon legalább 3 nyelven, szeresse a sóskát (nekem az a kedvenc ételem), tudjon egy kézen állva félig csukot szemmel hegedülni a háztetőn.
2016. febr. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetemen elkezdeni valami beszélgetést szerintem nem nehéz, főleg, ha közös óránk van. Legyen barátságos, mutatkozzon be. Ilyenkor egy kávé belefér, főleg ha sokat kell várni, mindenkinek kellemesebb így elütni az időt.

Ami nálam fontos, hogy előtte egy 20 percet legalább beszélgessünk és ne jöjjön túl közel hozzám, amit úgy értek, hogy ne másszon be a személyes terembe, mert az nagyon kellemetlen.

Ehhez még jól sem kell kinézni, szeretek új emberekkel megismerkedni, maximum szólnék neki, hogy csak barátkozni szeretnék, semmi mást.

2016. febr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy őszinte mosollyal, amivel éreztetné, hogy tényleg érdeklem őt, levenne a lábamról annyira, hogy elmenjek vele :)
2016. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ismerkedni szeretne nem feltétlenül számít a külső. Legyen inkább humoros, megértő és laza :)
2016. febr. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!