Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg gáz dolog lenne ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gáz dolog lenne ilyet mondani másoknak az első randin?

Figyelt kérdés

Ismerőseim szerint gáz dolog és ezért nem keres a lány.

Randiztam egy lánnyal és a felszolgálónak meséltem, hogy mi melyik internetes társkeresőn ismerkedtünk meg meg milyen jókat levelezgettünk, meg most hoztuk össze a randit stb. Állítólag ez gáz ciki dolog, nem tudom miért én csak egy nagyon közvetlen ember vagyok aki szeret mesélni mindenkinek mindenről.


2016. jan. 20. 10:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Randin a felszolgáló csajjal dumálgatni? Mivaaan? Még akkor is csak pár szót illik váltani vele, ha amúgy régről ismeritek egymást, mivel egy randin vagy. Teljes mértékben a partneredre illik koncentrálni, Nincs flörtölés, dumálgatás ismerőssel, pincércsajjal, telefonálgatás, viberen pötyögés.


Az meg külön bunkóság, h egy vadidegennek elkezded sztorizni a megismerkedéseteket úgy, h a csaj ott van melletted és csak pislog, h te miazúristent csinálsz. Nagyon kellemetlen helyzetbe hoztad, ne csodálkozz, ha nem keres, én azon csodálkozom, h nem állt fel és hagyott ott, h nyugodtan beszélgethess a felszolgálóval.

2016. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10. Igen kb így történt, nem tudom mi a baj ezzel.........
2016. jan. 20. 15:17
 13/15 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy te mások dolgait osztottad meg egy harmadik emberrel.

Egy dolog, hogy te ilyen folyton csevegős vagy, de szorítkozz a SAJÁT dolgaid elmesélésére.

Nyilván nem keres a lány, hiszen hogy bízzon meg benned ezek után? Adott esetben elmondja lelke legmélyebb titkait, te meg elpofázod mindenkinek, és visszajut illetéktelen fülekbe is.

Ezt most tuti buktad, de legközelebb majd okosabb leszel, és lakatot teszel a lepcses szádra :)

2016. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt hinném, hogy nem érzed a magánszféra határait és pl. a szexuális kapcsolatot os ugyanígy fűnek fának mesélnéd. Menekülnék. Bekem nem hiányzik, boldog boldogtalan tudjon rólam mindent mert a randipartnerem közvetlen. Az meg se fordult a fejedben, hogy a felszólgáló tesz rá hol találkoztatok, vagy hogy a csak nem akarja fűnek-fának elmondani, hogy társkeresőzik?
2016. jan. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
gaz igen de nagyon
2016. jan. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!