Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek kövér lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kövér lánynak belefér ilyen ruha buliba?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokak szerint ez előnytelen, de egy olyan pasi figyelmét szeretném felhívni, akiről tudom, hogy a kövérebb, molettebb csajokért van oda. Ennek fényében ez nagyon gáz, vagy jó választás a ruha?


[link]


(fekete harisnyát mondjuk vennék hozzá fel)


21/L



2016. jan. 15. 12:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3%
Nem semmi az a vádli.:D
2016. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Nyilván egy vékonyabb lányon jobban állna, de ez még simán olyan ruha, amit egy kövérebb is felvehet. Nem hiszem, hogy a kövér lányoknak zsákban kéne buliba járniuk, szerintem az sokkal gáz labb, mikor valakin látszik, hogy betegesen rejtegetni akarja az alakját. A másik véglet se jó, mikor annyi önkritika nincs benne, hogy haspólót meg leggingset húz... De te pont jól eltaláltad, mi az ami jó.
2016. jan. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
pont jó ez az ilyen alakhoz
2016. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! Annyit még hozzátennék, hogy amikor a pasi utoljára látott, még sokkal vékonyabb voltam:


[link]


Szóval azt nem bánom, ha látja rajtam, hogy híztam, mert tudom, hogy tetszik neki.

2016. jan. 15. 12:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Nyugodtan felveheted, jól áll neked. Semmi gáz sincs benne.

:)

2016. jan. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
jók a didkóid! ;)
2016. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon csinos vagy benne. És nem vagy kövér, hanem csak molett :) (N)
2016. jan. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted, jól áll:)
2016. jan. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, belefér. Mondom ezt jóval vékonyabb nőként.
2016. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Simán! Sőt egy ugyanilyen v kivágással és egy picit vállasabb résszel tökéletes! :) Meg valami jó kis nyaklánc és karkötő még jobban kiemel mindent. Jó bulizást!
2016. jan. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!