Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vajon bejövök neki vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon bejövök neki vagy csak leakart fektetni?

Figyelt kérdés

elmentem nyaralni olaszországba.ott laknak a nagybátyámék.ahol ők laknak volt egy park és ott volt bár.a bárba volt egy helyes pincér srác aki mindig puszit kért tölem.mielöt én mentem volna az unokatesomtól kért puszikat meg monta neki hogy szereti.mikor engem meglátot utána egyből tölem kért puszit és nekem monta hogy szeret.meg mindig nézet.és monta a nagynénémnek hogy neki olyan barátnö kell mint én.mikor megtudta hogy haza jövök egyböl kécségbe eset hogy mért jövök haza.és még akart velem találkozni titokba.a srác olaszul tudot csak és unokatesom is tud olaszul és mindig kérdezte unoka tesomat hogy nem e megyek le a parkba, találkozhatna-e csak velem.de ha nem jött volna az unokatesom akkor nem tudtunk volna beszélni mert én nem értem az ő nyelvét.és megtudta hogy apukám leszúrt miata és ezért nagyon szomorú volt.most hogy haza jöttem már nem is nagyon foglalkozik az unokatesommal.


remélem valamenyire értelmesen írtam le

lécci válaszoljatok és ne provokáljatok


ja és még anyi hogy lehet hogy jövöre is talákszok vele ha megyek olaszba,söt bisztos


2008. szept. 16. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
bejössz neki és ezért le akar fektetni.
2008. szept. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy jó alkalom hogy megtanulj olaszul! (Persze magyarul se ártana egy kis javulás, dehát...) Ugyanis amíg nem beszéltek legalább egy közös nyelvet megfelelően, teljesen mindegy hogy mit akar. Amúgy az olasz pasikról köztudott, hogy imádják a nőket, ez kivételesen nem pletyka. Studi l'italiano!
2008. szept. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem olasz hanem román csak olaszba él
2008. szept. 16. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:
...összeilletek:D
2008. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem tanulj meg helyesen írni, és csak utánna foglalkozz fiúkkal :)
2008. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szóval a kérdés az, hogy szeret-e tényleg, és komoly kapcsolatot akar-e vagy csak szexet?

Én inkább az utóbbira szavaznék... Nem beszéltek közös nyelvet, így nem hinném, hogy túlságosan ismerne Téged... Inkább csak a külsőd miatt tetszel Neki, ami jó dolog, de inkább arra utal, hogy "beéri" a testi kapcsolattal, és onnantól kezdve nem biztos, hogy érdekelnéd, talán csak kihasználna...

Az is lehet, de SOKKAL KISEBB az esélye, hogy szívesen megismerné a személyiségedet is, úgyh nem biztos, hogy egyből vissza kell utasítani, de VIGYÁZZ VELE!

2008. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!