Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy mozgalmas buli, aminek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy mozgalmas buli, aminek nagy része csókolózásból állt, lehetne több?

Figyelt kérdés

Na szval..megpróbálom leírni nagyjából a történetet. : D


A lényeg az,hogy nem olyan régen,elmentem bulizni egyik barátnőmmel,és egy sulistársammal meg neki a haverjaival és ennek a srácnak a legjobb barátja is jött.(mielőtt elmentem ebbe a buliba,tudtam,hogy bejövök a srácnak) sokat nevettünk,mindenféle hülyeségen,meg többször átkarolt és volt,hogy énis őt.mindez nem a bulihelyen történ,ha nem még előtte.aztán megérkeztünk a bulihelyre.és ott "táncoltunk".és egyszer csak elkezdte puszilgatni a nyakam,és lesmárolt.és onnantól kezdve szinte egész végig smároltunk...és amikor leültünk,mert már elég sok ideje táncoltunk,akkor is : D ...de végig nagyon kedves volt, folyton mosolyogtunk egymásra. : D és amikor elakart menni táncolni,de én nem*közbe mondtamneki,h nyugodtan elmehet táncolni*és mégse hagyott ott.ez is szerintem értékelendő. : D és a léyneg,h elkérte a telefonszámomat,meg az msn-címemet...aztán mondogatta,h buli után menjünk fel hozzá vagy a barátjához,de mondtam neki,h szerintem nem kéne,meg nem akarok ilyenkor variálni*mert apukám jött értem a buliba..* és akkor is eleinte még párszor megkérdezte,de végül nem sértődött meg,meg semmi ilyesmi : D ..aztán végül apu jött értem,és hazadobtuk a fiúkat is. és odafele,amikor mentünk a kocsihoz,előtte is végig átkarolt,meg fogta a kezem,aztán meg mondta,hogy apukám előtt nem szeretné fogni...én ezen jó nagyot nevettem,mert mindneki bevolt szarva attól,h apa vmi kigyúrt állat : D : D.és mondtam,hogy oké..aztán a kocisba,amikor beültünk,akkor végülis megfogta a kezem : ) utána pedig amikor kiszállt,csókkal köszönt el..

aztán másnap fel is vett msnre...és msnen azóta szinte alig beszéltünk,mert nagyon ritkán van fenn,de akárhányszor beszéltünk,mindig elhívott buliba,meg 1×moziba..úgy h többen mennénk..de nem lett belőle végül semmi sem.:S és msnen is elkérte a telefonszámomat*mert kiderült,h nem emlékezett arra,h elkérte :o,lehet ehez közrejátszott az is hogy ittas volt*és utána rá pár napra flehívott telefonon,hogy ezen a hétne lesz vlmi buli,és hogy ha szeretnék,akkor mnejek,meg ilyenek*dehát sajnos nem tudtam elmenni..*és azóta nem is beszéltünk.:S már több,mint 1 hete eltűnt...nem hívott,meg semmi...

de ugyanakkor a barátja meg(akivel egy suliba járok) elhívott hozzájuk vizpipázni,meg beszélgetni úgy,hogy barátnőm,,én meg ők ketten,de azóta nem is beszéltünk a sulis gyerekkel,úgy hogy valószínű,hogy nem lesz belőle semmi...

egyébként én 15 éves vagyok és lány.

ő pedig 18 és fiú : D

kérdések: D >>> szerintetek csak a pia miatt zajlott így az este?már nem akar semmit,csak a buliba voltam neki jó??? mi lenne,ha flehívnám telefonon,és mondanám neki,hogy rég beszéltünk,és h miújság vele..meg hogy találkozhatnánk egyik nap?

-ha van egyéni véleményetek is a kérdésektől független,nyugodtan leírhatjátok : )

előre is köszi mindenkinek (K)-


2010. márc. 23. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerencse hogy tudok gyorsan olvasni...röviden leirom másoknak buli volt és piás volt a csávó, csókoloztak nem is egyszer..msn telefonszámcsere..a srác nem érdeklődik a lány iránt...kérdés mit tegyen...

Azt tedd drága hogy mikor nem vagytok piások lesmárolod vagy egyszerüen megkérdezed hogy akar e járni veled.

Csucsu..ja és anya főzzél lecsót.

2010. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tuti hogy bejössz a srácnak!

Hívd csak fel.Itt vagy még?:D Nyomás és hívd fel!:D

2010. márc. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs de ezt túl hosszú lenne elolvasni és nincs hozzá türelmem. szóval biztos, így tovább :D
2010. márc. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Erre nem tudok mit modnani.köszi a véleményt: ) : D

Igen,itt vagyok még,de iylenkor már nem hiszem,hogy felhívom : D

semmibaj,nekem se lenne türelmem elolavsni : D de ha olvasós kedvedben vagy elolvashatnád.: D érdekel a véleményed.

2010. márc. 23. 21:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
és arra nem gondoltál, hogy csak le akar veled feküdni?:) mert ahogy írtad is,hogy azt akarta elmenj hozzá vagy a haverjához,és gondolom nem csak néztétek volna egymást. meg azóta is csak buliba hívogatott,nem? lehet,hogy amúgy meg nem is akar semmit tőled. meg hát 18évesen már nem gyerek. nem mondom,hogy igazam van és tényleg csak azt akarja,mert nem ismerem se a srácot,se téged,úgyhogy nemtudok 100%os tanácsot írni,az is lehet,hogy tényleg veled akar együtt lenni,de szerintem akkor többet keresne.:) de ne sértödj meg rám,azért mert leírtam a véleményem,mert mondom..egyáltalán nem biztos,hogy ez így van.:) inkább holnap valahogy próbáld utolérni (teló/msn) és beszéld meg vele.:) azért sok sikert! remélem összejöttök.:P
2010. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
ja és az meg egyértelmű,hogy bejösz neki.:) amúgy 17L
2010. márc. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen,egyébként ez tényleg fura,hogy nem keres annyira..de azt is hozzákell tenni,hogy erős suliba jár,és mostis volt vizsgája.de modnjuk ha nagyon akarna,akkor tényleg keresne,de mivel mi se ismerjük egymást annyira,így lehet eszébe se jutok.. : Sés köszi : )
2010. márc. 23. 22:49
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy ő is így gondolja mint te hogy nem tudja mi van.

Hívd már fel!:D

2010. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oksa.szeritnem felfogom hívni.. : D csak még várok 1 kicsit..ja és vannak új infók..elvileg most elvan tíltva msntől*legjobb barátja szerint*és h ő is rég beszél vele.... : D és amikor beszéltem a barátjával,akkor felhívta. : D
2010. márc. 26. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!