Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy magányos férfinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy magányos férfinak nincs esélye a szerelemre?

Figyelt kérdés
Nagyon magányos vagyok, és sztem nekem nincs így esélyem a szerelemre. Mert ahhoz először kapcsolatok kellenének. Monoton, szürke napjaim vannak. Egyedül vagyok, nincsen senki, akivel meg tudnám beszélni a dolgaimat. Már megszoktam. Elvagyok mint a befőtt. Már megszoktam, h senkinek nem vagyok fontos, így nem is esik különösebben rosszul a magány. Az egyetlen problémám, hogy rengeteget unatkozom. Bár sok mindennel elfoglalom magam így egyedül, de egy idő után ráunok az ilyen dolgokra. Csak a családtagjaimmal meg pár haverral tartom a kapcsolatot, de nekik mindnek van jobb dolga is, minthogy velem legyen, senkinek se vagyok különösebben fontod. Nyilván ha lenne párom, neki talán én is számítanék valamit.

2015. dec. 5. 17:43
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja, én külsőre jól nézek ki.
2015. dec. 5. 20:53
 12/20 anonim ***** válasza:

Én is ezzel küzdök és úgy érzem most sokkal nehezebb mint ezelőtt mondjuk 20-25 évvel, a művelődési házak is üresek, elidegenedés van...

Valami nagyon, nagyon megváltozott...

2015. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez érdekes.Akkor rendesen kerülheted a lányokat,hogy egy sem gyengült még el a sármodtól.
2015. dec. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

#5 hogy merészeled felajánlani, hogy ismerkedjenek, ez az oldala nem való arra. Illetve a magányos emberek nem ismerkednek neten!


+ ha megismerkednének, akkor nem lenne ki kiírja a "jaj magányos vagyok, sz@r az életem" témájú kérdéseket!

2015. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem csak a lányokat, hanem minden embert. Nincsenek egyáltalán emberi kapcsolataim.
2015. dec. 5. 21:22
 16/20 anonim ***** válasza:
Hát ezzel én is hasonlóan vagyok.Én próbálok ismerkedni, de valahogy nem akar összejönni.Valami tényleg megváltozott.Mi a nyavalya történt az emberekkel? Régebben nem volt ez a nagy vacakolás.Ha valaki megtetszett, nem tököltünk rajta, összejöttünk.Most meg mindenhol csak olyanokkal akadok össze, akik tehetetlenkednek, nem tudják, mit akarnak, aztán meg sopánkodnak, hogy senkijük nincs.(Vagy messze lakik.Aki meg nem tesze-tosza, az rámenős, csakhogy az meg bűn ronda).Vagy ha úgy tűnik, bejönnénk egymásnak, akkor kiderül, hogy kb 20 évvel fiatalabb :(
2015. dec. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16 ezt én is így látom ! a feje tetejére állt a társkeresés :(
2015. dec. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Fish1 ***** válasza:

Kérdező, hány éves vagy?

Mi az, amit szeretsz csinálni, vannak életcéljaid?

2015. dec. 6. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Előbb az életedet rakd rendbe. Járj el többet szórakozni, akár egyedül is, ha nem érnek rá a barátaid. Szerezz több barátot és legyél nyitottabb mindenre. Ne akarj rögtön szerelmes lenni, először csak ismerkedj. A szerelem úgyis akkor jön, amikor nem számítasz rá.
2015. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 SenkiAlfonz2 válasza:
meny buliba vagy nemtom nem vagyok az a korosztály de látom a problémát (kérlek ne lökjetek el hogy akkor úgy sem értem) én amikor meglátok egy jó fej embert általában elkezdek vele beszélgetni és teljesen normális hoszantartó baráti kapcsolat jön létre közötünk te is beszélges tudom nehéz de valahogy lépni kell vagy így vagy úgy de ha nem akkor örökre boldogtalan leszel mert neked ez a bajod nem vagy boldog a magányoság miat ha van életcélod amit elértél vagy még küzdesz érte akkor csináld azt szabad idődben meg csináld azt amit mondtam sok sikert (amúgy nézd sok ismeretlen ember segített neked ez jó vannak még ilyenek találd meg őket és egy kapcsolat által 100 thetsz szert)
2015. dec. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!