Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon gáz egy lánnyal MSN-en...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz egy lánnyal MSN-en ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szeretnék megismerni egy lányt, mert tetszik, de még sosem beszéltünk egymással. Igaz egy suliba járunk, de nem nagyon van lehetőségem személyesen beszélni vele. Szerintetek nagyon gáz, ha felveszem MSN-re, és megmondom neki, hogy azért vettem fel, mert szeretném megismerni? (16 vagyok)

Köszi a válaszokat előre is!


2008. szept. 13. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem gáz, megközelítés sem rossz. Próbáld meg.


Üdv: T

2008. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már nagyon máshogy nem is ismerkednek az emberek, esetleg discoban :P
2008. szept. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem de. Csak akkor nem, ha előtte legalább egy keveset beszélgettetek. Mert nagyon nagyon félre lehet értelmezni egymást, de ha élőben ismered a stílusát, úgy másabb.
2008. szept. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg,de minél előbb hívd el kettesben valahova,hogy személyesen is együtt legyetek.
2008. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gáz
2008. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
velem minden pasi msn en ismerkedet meg nincs benne semmi gáz..sőt én jobbann seretem ha először msn en beszélek valakivel,persze nem mindenkivel...próbáld ki
2008. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!