Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 25 éves nőként ciki, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves nőként ciki, ha egy 22 éves fiú vette el az eszemet?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 15:05
1 2
 11/19 sylvain válasza:
Nem, már nem vagyunk a középkorban, hogy követelmény legyen, hogy a férfi idősebb kell legyen.
2015. dec. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Csak irígykedik, aki szerint ez gáz, nyugi! ;)
2015. dec. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Lautus válasza:

Vicces, olyan mintha 20 év különbségről beszélnél.

Ha 45 lennél akkor már el kellene gondolkodnod. :-)

2015. dec. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
Lényeg, szeressétek tiszteljétek egymást, bizzatok egymásba, mert ha ez nincs akkor tök mindegy, hogy hány éves. Mással ne foglalkozzatok, mert biztos irigyek. ;)
2015. dec. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Hanem inkább az a ciki, hogy 25 éves létedre

olyan kérdést teszel fel, mint egy 15 éves.

2015. dec. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Kezdetben nem probléma ez ha idősebb a nő, de évtizedek múlva a férfi egy fiatalabb nővel fére léphet. Én legalább öt ilyen esetet ismerek. De ez sem törvényszerű, mert apósomék egykorúak voltak és nagyon szépen kitartottak egymás mellett 50 éven át!
2015. dec. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16:

Akkor mesélek egy másik sztorit :-P

Volt nejem 7 évvel idősebb tőlem, aztán negyven pár éves korában ötvenes pasikkal csalt :-P :-D :-D

2015. dec. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Főkecske válasza:
Nem én 16 éves vagyok és egy 29 éves a csajom!!
2015. dec. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ciki. Manapság amúgy is "divat", ha a nő idősebb pár évvel a férfinél. Ha Ön úgy gondolja, hogy szereti a fiatalembert, akkor ebből igazán felesleges problémát csinálnia! Valaha, fiatal koromban én is csaptam a szelet nálam idősebb nőknek, és kiufejezetten örültek, hogy én vagyok a fiatalabb.

Szívből kívánom, legyenek együtt nagyon boldogok!

2015. dec. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!