Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi lesz majd, ha elutasít?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz majd, ha elutasít? Szeretnék randira hívni egy lányt, aki az osztálytársam.

Figyelt kérdés

Randiban, vagy abban, hogy komoly kapcsolat is lehetne köztünk, még csak nem rég kezdtem gondolkodni, pedig már majdnem két éve egy osztályba járunk, szóval ilyen szemmel csak az utóbbi időben kezdtem el nézni.

Hamarosan, egy-két héten belül szeretném elhívni valahová, és nagyon remélem, hogy igent mond, mégis mi lesz, ha nem?

Nem tudom, hogy barátnak gondol-e, és hogy mennyire van tisztában a szándékaimmal, ezért is izgulok ezen része miatt a dolognak, ha nem jönne össze. Utána is rossz lenne minden nap minden órán látni.


2010. márc. 20. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Semmi,de én osztálytárssal nem kezdenék ki a helyedben.
2010. márc. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha elutasít, akkor szereztél egy tapasztalatot, és gyakoroltad a randira hívást. Ne csinálj úgy, hogy azért nem kezdesz időben csajozni, mert félsz az elutasítástól. Lehet emelt fővel viselni.
2010. márc. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy :) Hamarosan szülni fogsz :) Gratulálunk a család nevében :)
2010. márc. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne randzni hívd!!! Komolyan. Ne legyél gyerekes.

Randi a TV-be van.

Csajt megszerezni úgy kell, hogy Ő teljesen azt higyje véletlenül jöttetek össze és a véletlen okozta. Pl vezesd rá valami témára és mi lenne ha segítene???? (csajok imádnak segíteni abban amiben azt hiszik okosak) :):)


Pl fimekről beszélgettek. De ne arra térj ki mi lenne ha közösen TV-znétek... hanem arra hogy van egy filmed amit a te DVD lejátszód nem visz. Akkor gondolhatod... hogyan tovább?


Kajáról beszélgettek. Szereted a somlóit vagy éppen a rizsfelfújtat. Rég ettél ezeket. És imádod meg minden. Szinte 95% hogy valamit azért tud csinálni és imádna segíteni ha már átmész és együtt elvagytok a konyhába már csak rajtad múlik minden.


de ezek csak példák voltak. Valahányszor alkalmaztam ilyesmiket nem is a téma volt számomra a lényeg hanem az hogy a csajjal kettesben legyek valahol. Szärok a DVD lejátszóra meg arra is hogy kész-e lesz a rizsfelfújt. (Valójába én nem is azért megyek át hozzá) vagy ő jön át hozzám. De Ő ezt nemszabad megtudja. Higyje azt hogy véletlenül keveredtetek össze. :)


20/F

2010. márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Így igaz... Nem szabad tudnia hogy azért hívod el mert akarsz tőle valamit. Ha egy szórakozóhelyen vagy akkor természetes hogy azért mész oda mert akarsz valamit, de egy osztálytárs esetében nem. Ne próbáld neki jelezni hogy 'úgy' érdekel téged. Azzal meg főképp ne foglalkozz hogy milyen lesz utána találkozni vele...Az majd kiderül ha nem jön össze.



Ja és legyél magabiztos. Ha dadogsz, zavart vagy, rögtön le fog neki esni hogy mivan, és ezt amúgy se szeretik :D



DOZS.A.B

2010. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó két ember, amit írtatok, a 16 éves korosztályra is érvényes?

Egyébként köszönöm a válaszokat.

2010. márc. 20. 19:44
 7/10 anonim válasza:

Ha ügyes vagy akkor tudod alkalmazni, és nem számít a kor.


DOZS.A.B

2010. márc. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
jól mondta az első, osztálytárssal nem túl szerencsés leállni
2010. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezzel nem értek egyet. Nem egyszer volt már osztálytársam a barátnőm, és csak önbizalom kérdése az egész hogy utána mennyire szar érzés vele minden nap találkozni, nekem pl. abszolút nem probléma.
2010. márc. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

osztálytárs ide vagy oda. Kettőtök dolga. Nem? Vagy úgy vagy vele: "nem kéne oda szärni ahol eszel" ??? Kb igy jön le. Mert nekem abszolút nem számít osztálytárs vagy egy melú helyen dolgozunk. Ha megvan a kölcsönös szimpátia akkor miért féljek? Teszem azt attól félsz valami kiderül és csajjal járni idegennel kell mert ha valami baki van nincs égés?


Ismét én voltam (de am igen a 16 évesekre is igaz amit kérdeztél)


20/F

2010. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!